آشنایی با مد های جدید در دکوراسیون اتاق خواب ، عکس 2016

به گزارش انجمن پرنده پارسی، اگر فقط یک مکان در منزل وجود داشته باشد که باید به معنای واقعی سلیقه و شخصیت شما را بنمایش بگذارد، آن مکان بدون شک اتاق خواب خواهد بود. در این مطلب قصد داریم به معرفی مد های جدید در دکوراسیون اتاق خواب های امروزی بپردازیم که کاملا براساس سلیقه شخصی افراد طراحی شده اند تا همیشه فضایی توام با آرامش و راحتی برای آنها باشد. این مهم ترین نکته در طراحی اتاق خواب است، اتاق خواب مکانی است که ما در آن استراحت و تجدید قوا می کنیم و در بسیاری از موارد بیشتر وقت خود در خانه را در اتاق خواب هایمان می گذرانیم، بنابراین شکی نیست که چنین محیطی باید در همه حال مکانی برای آرامش جسمی و فکری ما باشد. امروزه بیشتر طرح اتاق خواب ها، چنین مفهومی را در دکوراسیون پیدا می کنند و همه چیز بر این اساس انتخاب می شود.

آشنایی با مد های جدید در دکوراسیون اتاق خواب ، عکس 2016

سعی کنید در طراحی اتاق خوابتان همیشه از ترکبیب مدهای روز با قطعاتی که مخصوص زمان و مکان خاصی نیستند استفاده کنید، با این کار تم کلی اتاق خوابتان متحول خواهد شد و همیشه تازه خواهد ماند. یکی از مدهای روز که در دکوراسیون اتاق خواب ها طرفداران زیادی پیدا کرده سادگی به سبک طرح های کشورهای اسکاندیناوی است. تقریبا هر سال که مدهای جدید طراحی و معرفی می شوند، سبک نوردیک شمال اروپا همیشه در لیست وجود دارد، اجرا کردن چنین سبکی ساده است، زیرا اشل اصلی این طرح ها از ترکیب چوب طبیعی با تم رنگی سفید یا خاکستری و پنجره های بزرگ برای ورود نور طبیعی به اتاق تشکیل می شود.

مورد دیگر در طراحی اتاق خواب های امروزی چوب است. استفاده از چوب های صنعتی و طبیعی در دکوراسیون اتاق هایی به سبک امروزی و معاصر که از سنگ، شیشه و حتی بتن در طراحی استقاده می کنند گرمای خاصی به فضا می دهد. طرح های امروزی بیشتر از چوب در قسمت دیوارپوش ها استفاده می کنند. دیوارپوش های چوبی این خاصیت را دارند که به راحتی با تمام استایل ها هماهنگ می شوند.

تاج تخت نکته مهم دیگری است که در طرح های امروزی اتاق خواب مورد توجه زیادی قرار گرفته است:

کاغذ دیواری ها هم تقریبا همیشه جزء ایده های برتر سال بشمار می فرایند:

منبع: اتاق

به "آشنایی با مد های جدید در دکوراسیون اتاق خواب ، عکس 2016" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با مد های جدید در دکوراسیون اتاق خواب ، عکس 2016"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید