افزایش مخالفان حاجیلو ، این بار یک نفر از هیأت مدیره استقلال

به گزارش انجمن پرنده پارسی، از باشگاه استقلال خبر می رسد یکی از اعضای نسبتاً با نفوذ هیأت مدیره باشگاه هم تمایل چندانی به ادامه کار حاجیلو در پست سرپرستی این تیم ندارد.

افزایش مخالفان حاجیلو ، این بار یک نفر از هیأت مدیره استقلال

به گزارش انجمن پرنده پارسی ، اختلاف نظرها و بگومگوهای شفر و حاجیلو در نهایت در جلسه روز چهارشنبه در دفتر خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال حداقل در ظاهر حل و فصل شد. این در حالی بود که از ابتدای حضور شفر در استقلال زمزمه هایی مبنی بر اختلاف بین او سرپرست تیم شنیده می شد و همچنان این لبخندهای تصنعی و صحبت های بین این دو نفر در تمرینات تیم، هیچ تضمینی بر حل ریشه ای اختلاف های بین آن ها نیست.

در این بین البته حمایت های سفت و سخت امیرحسین فتحی، به عنوان سرپرست باشگاه استقلال از سرپرست تیم در بقای اصغر حاجیلو و ادامه رابطه اش با شفر بی تأثیر نبوده است. حاجیلو بعد از روی کار آمدن فتحی، در پست سرپرستی تیم جایگزین نصرالله عبداللهی شد و تا همین حالا از حمایت های سرپرست تیم بهره برده است. این حمایت ها اما در شرایطی ادامه دارد که از باشگاه استقلال خبر می رسد یکی از اعضای نسبتاً با نفوذ هیأت مدیره باشگاه هم تمایل چندانی به ادامه کار حاجیلو در پست سرپرستی این تیم ندارد.

نظر مخالف این عضو هیأت مدیره با سرپرست باشگاه استقلال می تواند در آینده ای نه چندان دور به اختلاف نظرهایی در سطح مدیریت باشگاه بیانجامد یا در نهایت به تغییر سرپرست تیم را در پی داشته باشد.

185 – 10

منبع: ایران ورزشی

به "افزایش مخالفان حاجیلو ، این بار یک نفر از هیأت مدیره استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مخالفان حاجیلو ، این بار یک نفر از هیأت مدیره استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید