با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران انجام می شود؛ ارائه خدمات مشاوره طب ایرانی در ایستگاه های سلامت 13 منطقه تهران

به گزارش انجمن پرنده پارسی، خدمات مشاوره طب ایرانی از افطار تا نیمه شب در ایستگاه های سلامت 13 منطقه تهرات به مردم ارائه می شود.

با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران انجام می شود؛ ارائه خدمات مشاوره طب ایرانی در ایستگاه های سلامت 13 منطقه تهران

به گزارش ، در راستای اجرای اهداف تفاهم نامه همکاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و پس از اجرای پیروز برنامه های مشترک در هفته سلامت، جامعه دانشگاهی طب ایرانی در ماه رمضان نیز به ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی رایگان به شهروندان با استفاده از زیرساخت ها و امکانات شهرداری تهران می پردازد.

پیاده راه شهر رمضان نام برنامه ای است که به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با هدف ارائه خدمات متنوعی به شهروندان در ماه مبارک رمضان در حال اجرا بوده و در ایستگاه های سلامت 13 منطقه، خدمات مشاوره طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، از افطار تا نیمه شب به مردم ارائه می شود.

برگزاری همایش های آموزشی با موضوع توصیه های طب ایرانی برای روزه داری در ماه مبارک رمضان نیز از دیگر اقداماتی است که با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران، در برخی از سرای محلات سطح شهر در حال اجرا است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران انجام می شود؛ ارائه خدمات مشاوره طب ایرانی در ایستگاه های سلامت 13 منطقه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با همکاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران انجام می شود؛ ارائه خدمات مشاوره طب ایرانی در ایستگاه های سلامت 13 منطقه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید