تبریک روز مرد رسمی برای دوست و همکار

به گزارش انجمن پرنده پارسی، امام علی (ع) می فرمایند: نشانه مردانگی انسان به همه نیکی کردن و احسان نمودن و منت نگذاشتن است. میلاد حضرت علی (ع) به عنوان روز مرد و همچنین روز پدر شناخته شده است. بیشتر ما در زندگی با مردان بامعرفتی روبرو شده ایم که تاثیر مثبت زیادی روی ما گذاشته اند. در ادامه می توانید یک پیغام تبریک رسمی برای تبریک روز مرد انتخاب و آن را برای دوست یا همکار خود ارسال کنید.

تبریک روز مرد رسمی برای دوست و همکار

1. تبریک روز مرد به همکار

همکار عزیز آقای…

مرد واژه ای ناب در کتاب هستی است؛ حقیقت نور، شعف حج، زیبایی یوسف، شُکوه فلق، طراوت توبه، تنهایی یونس، صداقت ابراهیم، درایت لقمان، فهم نمل، حلاوت اخلاص، شیرینی پیروزی، میزان قدر، لطافت فجر را باید در وجود مردان مرد یافت. روز مرد، روز فهیم ترین کتاب خلقت مبارک.

از طرف…

ای شریف مرد! در صداقت پاکیزه آیینه ها و در شبنم چشمان یتیمان، در دستان تهی دستان، در دلبستگی های پاک و در لبخندهای آرامش بخش همیشه یک مرد حضور دارد. شما همچون گلی در میان جمعمان هستید. روزتان مبارک.

جناب آقای… ای شریف مطلع!

یک مرد در اندرون مانند غزل حافظ لطیف است، مثل شعر سعدی سرشار از حکمت است، مثل دوبیتی باباطاهر ساده است، مانند مثنوی مولوی ژرف است، مثل رباعیات خیام فهیم است و مثل شاهنامه فردوسی سرشار از شجاعت است. مرد شورانگیزترین غزل دیوان شعر خلقت است. روز مرد مبارک.

روز مرد مبارک

گویند حریم کعبه، در داشته است

از سیزده رجب خبر داشته است

از شدت اشتیاق ملاقات علی

دیوار کعبه

شکاف برداشته است.

روز مرد مبارک

همکار والا مقام جناب آقای…

ای شریف نجیب، مرد را به چیزهای مختلف مانند نموده اند. به شکفتن، به رویش، به هستی، به شوق، به نور، به نوازش، به اشک، به تنهایی، به آفرینش، به محبت… اما مرد خوب تر از آن نیز هست. تصویر زیبای مردان مرد همیشه بر لوح دل نجیبان روزگار نقش بسته است. روز مرد مبارک.

مردانگی تان مستمر باد

از طرف…

همکار عزیز….

به این وسیله مراتب سپاس خود را از کوشش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف در محیط کار تقدیم می دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن عظیموار را در مجموعه مسئلت دارم. روز مرد را به شما تبریک می گویم.

روز پدر و روز مرد مبارک

جناب آقای…

نام مرد شمیم عطرآگین خلقت است. عطر واژه مرد در فرهنگ لغات، رنگ خوش سپیده دمان و سوگند محکم هر پیمان است. نام مرد بوی نان و بهشت و زندگی است. نامت به نام مولا علی (ع) متبرک باد. روز مرد مبارک.

با آرزوی بهترین ها

همکار ارجمند…

ای والامرد! خار با صحرا سخن می گوید، بیشه با درخت، باران با ابر، شب با مهتاب، ناامید با امید و تو با حضرت دوست سخن می گویی. در فرهنگ واژگان دنیا تو واژه ای مقدس هستی. روز مرد مبارک.

با تقدیم بهترین آرزوها

جناب آقای…

ای مرد نجیب! دستانتان پُر نان، شانه هایتان پُرهمت، گام هایتان پایدار، پیشانی تان پُربهار، اندیشه تان هماره پُربار بادا. هم اینک در آستانه روز مرد خاک راهتان را بوسه می دهیم و برایتان طول عمر باعزت خواهانیم.

با تقدیم احترام

از طرف…

گرم ترین آرزوهای روز خاص شما لحظاتی که ما به اشتراک گذاشتیم برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم که در آینده نیز تعداد زیادی از آن ها را داشته باشیم! روز مرد مبارک باد

جناب آقای… ای آموزگار عظیم خوبی ها!

مرد تندیس گذشت نوح، اعتکاف موسی، مظلومیت عیسی، صداقت ابراهیم، نجابت محمد (ص) و خلقت خوب خداوند است. روز مرد بر شما مبارک.

دوستدار شما …

2. تبریک رسمی روز مرد به دوست

یک مرد آنگاه مرد است که سرو سبز قامتش در جنگل ظلمات نامردمی های زمانه پایدار بماند و شما مردانگی را به روزگار نشان دادید. روز مرد مبارک.

معجزه ای وجود دارد که دوستی نامیده می گردد

و در میان دل اقامت دارد

شما نمی دانید که چگونه بوجود می آید و چگونه شروع می گردد

اما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشد

و شما متوجه می شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است!

روز مرد مبارک دوست من

فکر می کنم شما بهترین مرد دنیا هستید. شما یک دوست عالی، راهنمای و معلم در زندگی من هستید. ممنون از مرد شگفت انگیز همچون تو

در این روز خاص، من آرزو می کنم روزت مبارک باشد.

روز مرد مبارک

نام مرد، بوی نان گرم توی سفره، بوی مداد و دفتر مدرسه، بوی سخاوت و مردانگی و بوی پاکیزگی و نجابت است. روز مرد بر شما و تمام شیرمردان تبریک و تهنیت باد.

رفاقت را جای عشـق در دلم سپـردم تا با یاد دوست

از درد هیچ عشقی نسوزم

روز مرد مبارک دوست با معرفت

سخن آخر

در این روز فرخنده نباید زحمات پدران خود را فراموش کنید. گفتن یک دوستت دارم کم ترین کاری است که از دست ما بر می آید. شما همچنین می توانید با ارسال یک متن زیبای تبریک روز پدر از طرف دختر یا متن های دلنشین تبریک روز پدر از طرف پسر قدر دارن زحمات پدران خود باشید.

متن های تبریک پیشنهادی خود را در انتهای این مطلب با ما و سایر مخاطبان انگیزه به اشتراک بگذارید.

منبع: مجله انگیزه

به "تبریک روز مرد رسمی برای دوست و همکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریک روز مرد رسمی برای دوست و همکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید