ترامپ: در آینده ای نه چندان دور درباره رهبر کره شمالی خواهید شنید

به گزارش نوای پرنده پارسی، ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به شایعات اخیر درباره رهبر کره شمالی گفت احتمالاً در آینده ای نه چندان دور درباره او خواهید شنید.

ترامپ: در آینده ای نه چندان دور درباره رهبر کره شمالی خواهید شنید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در واکنش به شایعات اخیر درباره وخامت حال یا مرگ احتمالی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بدون اینکه به جزئیاتی بپردازد گفت: نظر خیلی خوبی [درباره رهبر کره شمالی] دارم، اما در حال حاضر نمی توانم درباره آن حرف بزنم. فقط برایش آرزوی سلامتی می کنم. من رابطه بسیار خوبی با کیم جونگ اون داشته ام.

وی در کنفرانس خبری کاخ سفید اضافه نمود: امیدوارم حالش خوب باشد. در کل، می دانم که چه می نماید. احتمالا در آینده ای نه چندان دور [از او] خواهید شنید. هیچکس نمی داند او کجاست.

ترامپ هفته گذشته گزارش شبکه خبری سی ان ان درباره وضع جسمانی کیم را نادرست توصیف نموده بود.

چونگ این مون مشاور سیاست خارجی مون جائه این رئیس جمهور کره جنوبی روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز اعلام نمود: کیم جونگ اون زنده و سرحال است. او از تاریخ 13 آوریل (25 فروردین) در منطقه وُنسان بوده است.

دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4465

به "ترامپ: در آینده ای نه چندان دور درباره رهبر کره شمالی خواهید شنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در آینده ای نه چندان دور درباره رهبر کره شمالی خواهید شنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید