ترامپ مقصر گاف هایش را پیدا کرد!

به گزارش انجمن پرنده پارسی، رئیس جمهوری آمریکا آب و هوای بد و بارانی و خرابی دستگاه پخش سخنرانی را عامل اصلی بخشی از گاف هایی دانست که در طول سخنرانی روز استقلال به وجود آمد.

ترامپ مقصر گاف هایش را پیدا کرد!

به گزارش پایگاه خبری یاهو نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در بخش جنوبی کاخ سفید به انجمن پرنده پارسی گفت: ما در روز برگزاری مراسم استقلال آمریکا، باران زیادی را شاهد بودیم. من زیر باران ایستاده بودم. دستگاه پخش سخنرانی - اتوکیو - از کار افتاد و نمی شد از آن استفاده کرد و بعد همه چیز بهم خورد و از کار افتاد.

ترامپ در جریان این سخنرانی ایجاد ارتش از سوی کنگره قاره ای را در سال 1775 یادآور شد و گفت: ارتش قاره ای با زمستان سخت و طاقت فرسای دره فورج روبرو شد اما توانست به پیروزی دست یابد. ارتش ما توانست اوضاع را درست کند، به آسمان دست یابد و استحکامات را تصرف کند و فرودگاه ها را به تصرف خود درآورد. ارتش ما هر کاری که باید انجام می داد را انجام داد.

ترامپ در این سخنرانی به فرودگاه هایی اشاره نمود که اصلاً در آن موقع وجود نداشتند. در زمان جنگ استقلال آمریکا به سال 1775 اصلاً هواپیما وجود نداشت! برادران رایت در سال 1903 برای نخستین بار هواپیما را اختراع کردند.

ترامپ گفت، خرابی دستگاه پخش سخنرانی باعث بروز چنین اشتباهی شده است و ادامه داد: درست وسط جمله بودم که دستگاه خراب شد. احساس خوبی نبود. زمانیکه مقابل میلیون ها میلیون تن ایستاده اید و اوضاع خراب می گردد، چه احساسی دارید؟! فکر می کنم باران این دستگاه را خراب کرد. با این حال، سخنرانی بسیار خوب بود!

وی ادامه داد: من توانستم بدون دستگاه، سخنرانی را ادامه دهم. کار سختی بود.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ مقصر گاف هایش را پیدا کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مقصر گاف هایش را پیدا کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید