تمدید مهلت آمادگی برای میزبانی جام ملت های آسیا 2027

به گزارش انجمن پرنده پارسی، کتفدراسیون فوتبال آسیا مهلت آمادگی برای میزبانی جام ملت های آسیا 2027 را تا پایان ماه ژوئن 2020 تمدید کرد.

تمدید مهلت آمادگی برای میزبانی جام ملت های آسیا 2027

به گزارش انجمن پرنده پارسی و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تصمیم گرفته است تا مهلت اتحادیه های عضو را برای ارائه درخواست برای میزبانی از جام ملت های آسیا 2027 را تا 30 ژوئن 2020 تمدید کند.

این تصمیم با توجه به همهگیری ویروس COVID-19 گرفته شده است تا به انجمن های عضو ، که بسیاری از آنها تحت تأثیر شیوع جهانی کرونا قرار گرفته اند ، زمان کافی برای بررسی فرایندهای داخلی را دهد.

کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه خود در دسامبر سال گذشته در هنگ کنگ ، موافقت کرده بود میزبان آینده را برای حضور در جام ملت های آسیا ، با زمان آماده سازی بیشتر معرفی کند. که این امر به عنوان بخشی از تعهد مداوم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ارتقاء رقابت های خود است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا جام ملت های آسیا درامارات متحده عربی که در سال 2019 برگزار شد را از نظر درگیر شدن رسانه های دیجیتال سرآمد دانسته است که البته این اتفاق بیشتر به خاطر افزایش تعداد تیم های رقابت ها از 16 تیم به 24 تیم بوده است.

همچنین چین به عنوان میزبان مسابقات آینده جام ملتهای آسیا 2023 در کنگره فوق العاده کنفدراسیون فوتبال آسیا تأیید شد.

در سال 2019 تیم ملی فوتبال قطر با برتری برابر ژاپن توانست عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا در سال 2019 را به دست بیاورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمدید مهلت آمادگی برای میزبانی جام ملت های آسیا 2027" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت آمادگی برای میزبانی جام ملت های آسیا 2027"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید