تیم گلبال پیشکسوتان همدان نایب قهرمان کشور شد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سمیه سهیلی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به نایب قهرمانی تیم پیشکسوتان گلبال همدان در مسابقات قهرمانی کشور گفت: مسابقات قهرمانی کشور گلبال در رده سنی پیشکسوتان در شهر بابلسر برگزار گردید که تیم همدان در دیدار نخست خود با نتیجه 16 بر 4 از سد تیم کردستان گذشت.

تیم گلبال پیشکسوتان همدان نایب قهرمان کشور شد

وی اضافه نمود: گلبالیست های همدان در بازی دوم با نتیجه 13 بر 8 تیم فارس را شکست دادند و در دیدار سوم نیز با نتیجه 8 بر 3 تیم گیلان را از پیش رو برداشتند تا برای حریفان خود خط و نشان بکشد.

رئیس هیئت نابینایان و کم بینایان استان همدان با اشاره به سیر نایب قهرمانی تیم همدان گفت: در سایر دیدارها گلبالیست های خوب همدانی تیم های کرمان، کهکیلویه و بویر احمد و یزد را شکست دادند تا به دیدار فینال این رقابت ها راه پیدا نمایند.

سهیلی گفت: در دیدار فینال تیم همدان به مصاف گلبالیست های توابع تهران رفت که در یک دیدار سنگین و نزدیک با نتیجه 7 بر 6 بازی را به حریف خود واگذار کرد تا عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کند.

وی با اشاره به فعالیت هیئت نابینایان و کم بینایان استان همدان در چند رشته ورزشی بیان نمود: هیئت نابینایان و کم بینایان استان همدان در حال حاضر در چند رشته ورزشی ازجمله دوومیدانی، شنا، پاورلیفتینگ و پرسه سینه، شطرنج و گل بال فعالیت می نماید.

رئیس هیئت نابینایان و کم بینایان استان همدان عنوان نمود: هیئت های ورزشی دیگر چون تک رشته ای هستند هزینه های پایین تری دارند اما ما چون در چند رشته فعالیت داریم و هرکدام از این رشته ها اعزام های مختلفی به مسابقات قهرمانی کشور و لیگ دارند ازنظر اقتصادی با محدودیت های زیادی رو به رو هستیم.

سهیلی با اشاره به فعالیت شهرستان های استان همدان گفت: در حال حاضر ملایر، بهار و کبودرآهنگ از شهرستان های فعال هستند.

وی یادآور شد: به زودی شهرستان های نهاوند، فامنین و کبودرآهنگ را نیز فعال می کنیم تا از پتانسیل شهرستان های استان نیز استفاده نموده باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم گلبال پیشکسوتان همدان نایب قهرمان کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم گلبال پیشکسوتان همدان نایب قهرمان کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید