حقیقتی وحشتناک که در یک عکس قدیمی کشف شد!

به گزارش انجمن پرنده پارسی، یک تصویر قدیمی مربوط به سال 1900 فعالان حوزه فضای مجازی را گیج نموده و باعث وحشت دیگران شده است.

حقیقتی وحشتناک که در یک عکس قدیمی کشف شد!

به گزارش انجمن پرنده پارسی به نقل از انجمن پرنده پارسی، سایت العربی تصویری قدیمی منتشر کرد که باعث تعجب همگان شد. در نگاه اول، این تصویر کاملا طبیعی به نظر می رسد و توسط 15 نفر از کارگران یک کارخانه فراوری پارچه در بلفاست، پایتخت ایرلند شمالی گرفته شده است، اما یکی از کاربران جزئیات پنهانی را ترسیم نموده و علاقمندان را به کوشش برای شناسایی رموز این تصویر دعوت نموده است.

تعدادی از کاربران چیزی را کشف نموده اند که آن ها را گیج نموده؛ کاربران از دیگران بابت این عکس نظر می خواهند. در این عکس نشان داده می گردد که یک دست عجیب و غریب بر روی شانه یکی از زنان موجود در تصویر واقع شده است. این جزئیات بعضی ها را وحشت زده کرد، حتی یکی از آن ها اظهار نظر کرد: این موضوع برای من خیلی ترسناک است، من می خواستم به رختخواب بروم و حالا با دیدن این دست می ترسم که بخوابم.

آنچه که به وحشت افراد افزود، این بود که همه کارگرها، از جمله کارگر پشت زنی که روی شانه اش این دست ظاهر شده، دو دست خود را جمع نموده و دست به سینه ایستاده اند. یک مفسر در رابطه با این موضوع گفت: دست انگار از غیب ظاهر شده است. به علاوه، بعضی این جزئیات اضافی موجود در تصویر را به عنوان مظهر نیرو های ماوراء الطبیعه تفسیر کردند، در حالی که بعضی دیگر احتمال وجود یک توهم نوری یا نقص در هنگام چاپ تصویر را بیان کردند. با این حال، هواداران پدیده های ماوراءالطبیعی به عقیده خود مبنی بر واقعی بودن دست پایبند بودند. آن ها این دست را متعلق به شبح می دانند و با پخش کردن این تصویر در گروه های مجازی، سعی دارند که ذهن افراد را به چالش بکشند.

منبع: جام جم آنلاین

به "حقیقتی وحشتناک که در یک عکس قدیمی کشف شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقیقتی وحشتناک که در یک عکس قدیمی کشف شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید