دردسری که رفتن به آرایشگاه زنانه برای نانسی پلوسی درست کرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، شبکه خبری فاکس نیوز روز سه شنبه هفته گذشته ضمن انتشار ویدئویی از ای سالن در سان فرانسیسکو نشان داد نانسی پلوسی بدون استفاده از ماسک صورت پس از شامپوی مویش از اتاقی به اتاق دیگر آرایشگاه می رود.

دردسری که رفتن به آرایشگاه زنانه برای نانسی پلوسی درست کرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی به نقل از ایندیپندنت، در طول ماه های گذشته سالن های آرایش در سان فرانسیسکو به دلیل همه گیری ویروس کرونا تعطیل بوده اند، اما چند روز پیش کار خود را در فضای باز از سر گرفتند.

اما این ویدئو نانسی پلوسی را که نماینده ایالت کالیفرنیاست نشان می دهد که روز قبل از باز شدن آرایشگاه ها، در حالی که ماسکش را به روی گردنش پایین کشیده در آرایشگاه قدم می زند.

نشریه سان فرانسیسکو کرانیکل می گوید خانم پلوسی در میان طرفداران سرسخت استفاده از ماسک صورت بوده و بارها پرزیدنت ترامپ را به خاطر کم اهمیت جلوه دادن پوشش صورت به باد انتقاد گرفته است.

خانم پلوسی در پاسخ به اینکه چرا بدون ماسک در آرایشگاه قدم می زده گفت: تازه موهایم را شسته بودم. من موقع شامپوی مویم ماسک نمی زنم.

آیا شما هنگام شستن موهایتان ماسک می زنید؟ من همیشه از ماسک صورت استفاده می کنم... این عکس هنگامی گرفته شده که تازه شستن موهایم تمام شده بود.

حال اعضای حزب جمهوریخواه خانم پلوسی را به باد انتقاد گرفته اند و دونالد ترامپ در توئیتی نوشت: نانسی پلوسی دیوانه به دلیل باز کردن یک سالن زیبایی در حالی که سایرین تعطیل بوده اند و به خاطر نپوشیدن ماسک در حالی که دائما برای دیگران نطقش را می کند، ضربه خورده است. بی تردید کنترل مجلس نمایندگان را در دست خواهم گرفت و نانسی را می فرستم که چمدان هایش را ببندد.

خانم پلوسی به کرانیکل گفت نمی خواهد این واقعه او را از ارسال کمک به کسانی که هنوز گرفتار پیامد ادامه همه گیری ویروس کرونا هستند و نیز بازگشایی ایمن آموزشگاه ها منحرف کند.

او گفت: ما باید چرخ های این کشور را بار دیگر به حرکت دربیاوریم و من اجازه نمی دهم این موضوع ما را از این واقعیت که 185 هزار نفر بر اثر این ویروس درگذشته اند منحرف کند.

به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز، تا به امروز آزمایش کرونای 6.1 میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا مثبت بوده و 185782 نفر بر اثر عوارض آن جان سپرده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "دردسری که رفتن به آرایشگاه زنانه برای نانسی پلوسی درست کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسری که رفتن به آرایشگاه زنانه برای نانسی پلوسی درست کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید