در تمام فاکتورها عملکرد خوبی داشتیم، بازیکنانم با انگیزه بودند

به گزارش انجمن پرنده پارسی، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر صفر تیم خاتم اردکان را شکست داد.

در تمام فاکتورها عملکرد خوبی داشتیم، بازیکنانم با انگیزه بودند

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی تیمش مقابل خاتم اردکان گفت: بازی خوبی بود. دور رفت بازی سنگینی مقابل این تیم داشتیم و حتی دو ست را واگذار کردیم. اردکان بازیکنان خوبی دارد. پس از حضور طلوع کیان در کادر فنی این تیم، انگیزه شان مضاعف تر شد. می دانستیم کار سختی برابر این تیم داریم بنابراین با بازیکنان صحبت کردیم که نباید با انگیزه دور رفت، مقابل این تیم حاضر شوند

اکبری ادامه داد: خدا را شکر امروز از نظر انگیزه و بدنی بازیکنان خوب بودند. در حمله، دفاع، سرویس و بیشتر فاکتورهای والیبال، عملکرد ما خوب بود. برای تیم اردکان آرزوی موفقیت دارم. بازی امروز را فراموش می کنیم و برای بازی آینده آماده خواهیم شد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه درباره تعطیلات بین مسابقات نیز گفت: تعطیلات بین رقابت ها باعث می شود که پس از برگزاری سه دیدار فشرده، تیم ها خود را بازسازی و شرایط بهتری را مهیا کنند. در آغاز دور برگشت، بازی سختی مقابل سایپا داشتیم. سایپا از مدعیان قهرمانی است. توانستیم گام اول یعنی فصل دوم را با پیروزی مقابل سایپا پرقدرت آغاز کنیم.

وی درباره مدعی بودن شهرداری ارومیه اضافه کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد. اینکه در صدر جدول قرار داریم، خیلی برایمان مهم نیست. سعی می کنیم آن را حفظ کنیم. هدفمان عملکرد خوب در پلی آف است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "در تمام فاکتورها عملکرد خوبی داشتیم، بازیکنانم با انگیزه بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در تمام فاکتورها عملکرد خوبی داشتیم، بازیکنانم با انگیزه بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید