رهبر کره شمالی: باید ارتش را به ارتشی شکست ناپذیر تبدیل کنیم ، ضروری است مانوری را در شرایط شبیه سازی شده جنگی برگزار کنیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، این گزارش که امروز دوشنبه از سوی خبرگزاری کره شمالی منتشر شد، چند ساعت پس از آن صورت گرفت که دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در توییتر از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی درخواست کرد فورا اقدام نموده و توافقی را منعقد کند.

رهبر کره شمالی: باید ارتش را به ارتشی شکست ناپذیر تبدیل کنیم ، ضروری است مانوری را در شرایط شبیه سازی شده جنگی برگزار کنیم

او همچنین با اشاره به نشست دیگری با کیم جونگ اون نوشت: به زودی می بینمت.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس وزرای دفاع آسیا اظهار کرد، آمریکا برای مدتی نامشخص مانور نظامی مشترک خود با کره جنوبی را به نشانه حسن نیت در قبال کره شمالی به تاخیر انداخته است.

دیپلمات ها به دنبال از سر گیری مذاکرات هسته ای در آستانه ضرب الاجل خاتمه امسال میلادی هستند که کیم برای دولت ترامپ معین نموده تا ظرف این مدت بندهای قابل پذیرشی را برای توافق میان دو کشور ارائه کند.

کره شمالی طی سه روز، دو مانور نظامی برگزار نموده است. طبق گزارشی که روز یکشنبه منتشر شد، کیم ضمن حضور در یک نمایش هوایی از خلبانان جنگی خواسته علیه دشمنانی که تا دندان مسلح هستند آماده شوند.

خبرگزاری مرکزی کره شمالی عکس هایی را از کیم جونگ اون در کنار چتربازها و سربازان نیروی هوایی این کشور منتشر نموده است.

رهبر کره شمالی در حالی که این مانور را مشاهده می کرد، گفت، ضروری است که برای ارتقای آمادگی ارتش در شرایط جنگ و تبدیل آن به ارتشی شکست ناپذیر مانوری را در شرایط شبیه سازی شده جنگی برگزار کنیم.

مذاکرات آمریکا و کره شمالی از زمان نشست کیم و ترامپ در ماه فوریه که در ویتنام برگزار گردید، متوقف شده است.

مذاکرات در سطح کاری که ماه گذشته میلادی در سوئد میان مذاکره کنندگان دو کشور برگزار گردید نیز بر سر آنچه کره ای ها موضع و رفتار قدیمی آمریکا نامیدند، به نتیجه ای دست نیافت.

منبع: انتخاب

به "رهبر کره شمالی: باید ارتش را به ارتشی شکست ناپذیر تبدیل کنیم ، ضروری است مانوری را در شرایط شبیه سازی شده جنگی برگزار کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر کره شمالی: باید ارتش را به ارتشی شکست ناپذیر تبدیل کنیم ، ضروری است مانوری را در شرایط شبیه سازی شده جنگی برگزار کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید