روزهای سخت ویلموتس شروع شد، اضافه کاری موقعیت ها را از ایران گرفت

به گزارش انجمن پرنده پارسی، عبدالعلی چنگیز در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد شکست یک بر صفر ایران برابر بحرین از مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: در نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم و نتوانستیم موقعیت های گل زنی برای خودمان خلق کنیم. بحرین به خوبی دفاع کرد. از ما منظم تر بود و اجازه گل زنی به مهاجمان ما نداد. البته مهاجمان ما هم چندان موقعیت زیادی به دست نیاوردند و در خاتمه نیمه اول، دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

روزهای سخت ویلموتس شروع شد، اضافه کاری موقعیت ها را از ایران گرفت

وی اضافه نمود: با شروع نیمه دوم کمی بهتر از قبل بازی را شروع کردیم. موقعیت های زیادی داشتیم اما متأسفانه با بی دقتی و اضافه کاری های زیاد آنها را از دست دادیم. در چند حمله می توانستیم به گل برسیم اما آنقدر با توپ حرکت کردیم که اجازه دادیم مدافعان حریف آرایش تیمی به دست آورده و به راحتی توپ را از آن خود نمایند و یا آن را از محوطه جریمه دور نمایند.

مهاجم پیشین تیم ملی توضیح داد: در این که پنالتی درست بود یا خیر نمی توانم نظری بدهم اما یک اشتباه باعث شد تا بحرین صاحب پنالتی شده و آن را به گل تبدیل کند و صاحب سه امتیاز حساس گردد. بعد از گل بحرین تیم ما سراپا حمله شد اما حمله هایی که نظم و آرایش تیمی نداشته باشد، هرگز به گل نخواهد رسید. ارسال های پی در پی باعث نخواهد شد تا حریف به راحتی اجازه دهد بازیکنان ما گل زنی نمایند.

چنگیز گفت: در چند مورد می توانستیم به راحتی دروازه بحرین را باز کنیم اما آنقدر اصرار داشتیم که با توپ رو به جلو حرکت کنیم که به راحتی موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت و این تیم ایران بود که در خاتمه بازنده زمین را ترک کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: روزهای سخت برای ویلموتس تازه از راه رسیده است. همه تأکید داشتند که نباید بحرین را یک تیم ضعیف بدانیم. آنها عملکرد خوبی مقابل ما داشتند. حالا ویلموتس تجربه خوبی از این بازی کسب نموده. تمرینات ویژه ای را باید برای مهاجمان در نظر بگیرد و باید به گونه ای عمل کند که بتوانیم در برابر دیگر حریفانمان پیروز از زمین خارج شویم. درست است که با این شکست همه چیز تمام نخواهد شد اما نباید این شکست ادامه دار باشد وباعث باخت های بیشتر ما در دیدارهای بعدی باشد.

مهاجم پیشین تیم ملی در مورد قضاوت این دیدار هم گفت: نمی گویم عملکرد داور کاملاً خوب بود اما وقتی خودمان نمی توانیم گل زنی کنیم نباید تقصیرها را به گردن داور بیندازیم. مهاجمان باید دقت بیشتری داشته باشند. بحرین حریف سرسختی برای ما نبود مطمئنا در دیدارهای آینده حریفانی به مراتب حرفه ای تر و باتجربه تر از بحرین مقابل ما قرار خواهند گرفت. بنابراین ویلموتس باید راه چاره شکست آنها را پیدا نموده و اجازه ندهد به راحتی مقابل حریفانمان بازی ها را واگذار کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روزهای سخت ویلموتس شروع شد، اضافه کاری موقعیت ها را از ایران گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای سخت ویلموتس شروع شد، اضافه کاری موقعیت ها را از ایران گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید