سناتور آمریکایی: ترامپ برای ثروتمندان بسیار خوب کار می کند

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سناتور ایالت ماساچوست آمریکا در سخنانی با انتقاد از دولت این کشور گفت که ترامپ برای ثروتمندان بسیار خوب کار می کند.

سناتور آمریکایی: ترامپ برای ثروتمندان بسیار خوب کار می کند

به گزارش گروه بین الملل انجمن پرنده پارسی، الیزابت وارن سناتور ایالت ماساچوست روز جمعه در سخنانی از دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در زمینه مدیریت مقابله با ویروس کرونا انتقاد کرد.

وی گفت: ما دولتی داریم که برای ثروتمندان و کسانی که ارتباط دارند، عالی کار می کند اما برای بسکمک دیگر زیاد خوب کار نمی کند.

این سناتور ایالت ماساچوست اضافه نمود: بی عدالتی بزرگی وجود دارد و باید در این زمینه تغییراتی ایجاد شود.

برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت نیز چند روز پیش در پیامی در توئیتر به نگرانی رئیس جمهور آمریکا برای شرکت های ثروتمند این کشور به جای مردم عادی آمریکا اشاره کرد.

وی در پیامی توئیتری نوشته بود: در حالی که میلیون ها آمریکایی در انتظار مزایای بیکاری هستند که به آنها قول داده شده، ترامپ زمان خود را برای دیدار با کسانی که بیشترین آسیب را دیده اند می گذارد: مدیران عامل اکسون و چورون (دو شرکت بزرگ نفتی آمریکا). اگر شما هم مدیر نفتی هستید که به شدت به کمک نیاز دارید نگران نباشید! رئیس جمهور اینجاست تا کمک کند. (جزئیات بیشتر)

سندرز پیشتر و در پیام دیگری در توئیتر با اشاره به فقر در آمریکا نوشته بود: حدود نیم میلیون انسان (در آمریکا) در خیابان ها می خوابند و پانزده میلیون کودک نیز در فقر به سر می برند و یک سوم آمریکایی ها نیز مراقبت های بهداشتی کافی ندارند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سناتور آمریکایی: ترامپ برای ثروتمندان بسیار خوب کار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور آمریکایی: ترامپ برای ثروتمندان بسیار خوب کار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید