سولاری: دوباره ایستاده ایم و می خواهیم فاصله مان را با بارسلونا کم کنیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سانتیاگو سولاری، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال رئال مادرید از آمادگی تیمش برای رویارویی مجدد با بارسلونا سخن گفت.

سولاری: دوباره ایستاده ایم و می خواهیم فاصله مان را با بارسلونا کم کنیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سانتیاگو سولاری که شاگردانش پس از شکست 3 بر صفر چهارشنبه شب تیم تحت هدایتش مقابل بارسلونا در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا و حذف از گردونه این رقابت ها، فردا شب (شنبه) در چارچوب هفته بیست وششم لالیگای اسپانیا در استادیوم سانتیاگو برنابئو پذیرای آبی واناری ها هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ما دوباره روی پاهای خودمان ایستاده ایم و می خواهیم امتیازات بازی های پیش رو را به دست بیاوریم. سرنوشت ما را دوباره مقابل بارسلونا قرار داد و ما با همان روحیه و اشتیاقی که در بازی قبلی داشتیم به مصاف آنها خواهیم رفت و کوشش در بهبود و حفظ کاری که می توانیم انجام دهیم، خواهیم کرد. باید به بازی پیش روی مان فکر کنیم. ما باید روی بازی با بارسلونا و کسب امتیازات این بازی تمرکز کنیم.

وی در مورد ستاره جوان تیمش نیز گفت: دوست دارم نکات مثبت بازی بازیکنان را ببینم. وینیسیوس جونیور هم از آن دست بازیکنانی است که نکات مثبت زیادی دارد که می توان به توانایی، کیفیت بازی، از خودگذشتگی، تمایل به یادگیری و کنار آمدن با فشار موجود اشاره نمود.

سرمربی آرژانتینی کهکشانی ها همچنین در مورد وضعیت هافبک تیمش یادآور شد: ایسکو به دلیل مصدومیت 18 روز به دور از میادین بود و 4 یا 5 روزی می گردد که به شرایط بازی بازگشته است. او در تمرینات خوب کار نموده و در این بازی در دسترس مان است.

سولاری توضیح داد: فردا این فرصت را داریم تا تمامی موقعیت های خودمان را تبدیل به گل کنیم، موقعیت هایی که در بازی چهارشنبه پیروز نشدیم از آنها استفاده کنیم. ما دوباره ایستاده ایم و می خواهیم فاصله خودمان را در جدول با بارسلونا کم کنیم.

سولاری در مورد جریمه دو جلسه ای که کمیته انضباطی یوفا برای سرخیو راموس بابت دریافت کارت زرد عمدی در نظر گرفته، یادآور شد: امروز این موضوع را ارزیابی نخواهم کرد چون ما در حال حاضر در لیگ بازی داریم. دوشنبه در مورد این موضوع با یکدیگر صحبت خواهیم کرد.

وی در ادامه درباره وضعیت چند بازیکن دیگر تیمش گفت: گرث بیل از زمانی که از مصدومیت بازگشته در هر بازی برای رئال به میدان رفته و گل هایی هم برای ما به ثمر رسانده است. در مورد مارسلو هم باید بگویم که همه ما می دانیم که او چه معنا و مفهومی برای تیم دارد. آسنسیو هم از زمانی که از بند مصدومیت رهایی یافته، برای تیم بازی نموده و در آمسترادام هم مقابل آژاکس گلزنی کرد و ما در شرایط ایده آلی قرار داد. تمامی بازیکنان مهم هستند و تنها بازیکنانی که در ترکیب قرار می گیرند، مهم نیستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولاری: دوباره ایستاده ایم و می خواهیم فاصله مان را با بارسلونا کم کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولاری: دوباره ایستاده ایم و می خواهیم فاصله مان را با بارسلونا کم کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید