سونی دلیل ضعف دوربین گوشی های این شرکت را خاطرنشان کرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سونی یکی از مهم ترین سازندگان سنسورهای دوربین گوشی های هوشمند محسوب می گردد ولی علی رغم این پیش زمینه، در چند سال گذشته گوشی های این شرکت در زمینه کیفیت دوربین عملکرد قابل توجهی نداشته اند. آدام مارش (Adam Marsh)، مدیر ارشد بخش بازاریابی سونی طی یک مصاحبه توضیحاتی را در خصوص این مشکل ارائه داده است. به گفته او، رقابت بین بخش موبایل و بخش دوربین های بدون آینه آلفا منجر به بروز این مشکل شده است.

سونی دلیل ضعف دوربین گوشی های این شرکت را خاطرنشان کرد

او می گوید: اگرچه ما در یک کمپانی واحد فعالیت داریم، اما گاهی اوقات واحد آلفا تمایلی به اشتراک گذاری بعضی از تکنولوژی ها ندارد زیرا در چنین صورت، یک گوشی هوشمند می تواند به بخشی از توانایی های یک دوربین 3000 پوندی دست پیدا کند. او در ادامه می افزاید: اخیرا موانع بین این بخش ها کم رنگ تر شده و به این نتیجه رسیده اند که اگر یک گوشی هوشمند تجربه کاربری بهتری در زمینه دوربین ارائه دهد، به ضرر آن ها تمام نمی گردد.

کیمیو ماکی (Kimio Maki) که در گذشته ریاست بخش آلفا را بر عهده داشته، حالا به عنوان رییس بخش موبایل سونی انجام وظیفه می نماید و در کوشش است که ارتباط بین بخش های مختلف سونی و واحد موبایل این شرکت را بهبود ببخشد. علاوه بر این، در این مصاحبه، آقای مارش انتقال قابلیت های نرم افزاری دوربین های آلفا را به گوشی های اکسپریا محتمل دانسته است.

او در ادامه اذعان نموده گوشی های سونی به دنبال جلب توجه عموم کاربران نیستند و گفته کاربرانی که خواهان ثبت و ضبط عکس ها و ویدیوهای باکیفیت و انجام کارهای متفاوت هستند، جذب گوشی های سونی می شوند. اکسپریا 1 نخستین پرچم داری است که به عنوان بخشی از نتیجه این رویکرد جدید روانه بازار می گردد. باید ببینیم که سونی در خصوص این گوشی پیروز شده جذابیت های قابل توجهی را عملی کند یا اینکه این گوشی هم مانند نسل های قبلی حرف چندانی برای گفتن نخواهد داشت.

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "سونی دلیل ضعف دوربین گوشی های این شرکت را خاطرنشان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سونی دلیل ضعف دوربین گوشی های این شرکت را خاطرنشان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید