شرایط تیم ملی فرق نموده، شیوه بازی ویلموتس با کی روش متفاوت است

به گزارش انجمن پرنده پارسی، صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران در مورد پیروزی 14 بر صفر ایران برابر کامبوج گفت: مدتها بود شاهد یک بازی پر گل از تیم ملی نبودیم. در دوره کارلوس کی روش بیشتر بازی ها را با نتایج یک یا دو گل به خاتمه می رساندیم اما با حضور ویلموتس شرایط تیم ملی فرق نموده و میل به بازی هجومی بیشتر شده است.

شرایط تیم ملی فرق نموده، شیوه بازی ویلموتس با کی روش متفاوت است

مدافع پیشین تیم ملی در ادامه توضیح داد: کامبوج حریف سختی برای ما نبود. همه می دانستیم که در این بازی پیروز خواهیم شد. البته فکر نمی کردم 14 گل بزنیم اما در مجموع برد شیرینی بود و اعتقاد دارم این بازی یک دیدار تدارکاتی خوب برای هماهنگی بیشتر بازیکنان تیم ملی کشورمان بود.

ورمزیار گفت: در این که کامبوج حرفی برای گفتن نداشت، شکی نیست اما آنها یک بازی هجومی را ارائه کردند. روی به ضد فوتبال نیاورده و دنبال وقت کشی نبودند. تا زمانی که سوت داور زده شد آنها کوشش می کردند که به ایران گل بزنند. البته یک بار هم صاحب پنالتی شدند که باز هم بیرانوند به خوبی دروازه تیم ملی کشورمان را بسته نگه داشت.

وی اضافه کرد: معتقدم اگر کامبوج با همین روش پیش برود در سالهای نه چندان دور حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

مدافع پیشین تیم ملی در پاسخ به این پرسش که عملکرد بازیکنان را چگونه می بینید؟ گفت: بازی آنقدر ساده و راحت بود که نمی توانم در این خصوص حرفی بزنم. تعداد گل ها نشاندهنده آن است که تیم ملی ما یک بازی بدون دردسر و راحت را داشته و اکثر بازیکنان گل زنی کردند. اجازه بدهید برای اینکه عملکرد بازیکنان را ارزیابی کنیم منتظر دیدارهای به مراتب سخت تر از این باشیم.

وی گفت: روز پنجشنبه یک اتفاق خوب در ورزش ما رخ داد و بانوان هم توانستند بعد از سالها به استادیوم آمده و بازی را تماشا نمایند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و همه بتوانیم در کنار یکدیگر از دیدن فوتبال زیبای تیم ملی کشورمان لذت ببریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرایط تیم ملی فرق نموده، شیوه بازی ویلموتس با کی روش متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تیم ملی فرق نموده، شیوه بازی ویلموتس با کی روش متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید