صانعی: باید بدانیم کجای فوتسال جوانان جهان قرار داریم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک از نداشتن بازی های تدارکاتی خوب با تیم های بزرگ احساس نگرانی می نماید.

صانعی: باید بدانیم کجای فوتسال جوانان جهان قرار داریم

به گزارش انجمن پرنده پارسی ، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک از نداشتن بازی های تدارکاتی خوب با تیم های بزرگ احساس نگرانی می نماید. علی صانعی در این باره می گوید: وضعیت تیم خوب است تنها چیزی که ما را نسبت به تیم های برتر جهان نگران می نماید این است که وضعیتمان نسبت به تیم های دیگر نمی دانیم. چون با تیم های در حد بالا بازی نکرده ایم و نمی دانیم در چه سطحی هستیم.به جز بازی با ایتالیا، دنبال این بودیم که حداقل چند بازی با تیم های برتر جهان انجام دهیم و بدانیم کجای فوتسال جوانان در جهان قرار داریم. نقاط ضعف و قوت خود را بدانیم و برنامه ریزی کنیم.بحث تمرین و مسابقه کاملا متفاوت است. در شرایط تمرینی بازیکنان وضعیتشان بسیار متفاوت تر از شرایط مسابقه است و ما احتیاج داریم تا بازیکنان در شرایط مسابقه مرتبا قرار بگیرند.به هر حال امیدواریم بازیکنانی که انتخاب کردیم و با بازی های داخلی و تمریناتی که انجام می دهیم، بهترین عملکرد را در رقابتهای 2018 آرژانتین داشته باشند.

صانعی برای افزایش توان روحی تیمش اردوی تفریحی را هم در نظر گرفته است: پس از برگزاری تمرینات مختلف و اجرای برنامه های تکنیکی و تاکتیکی؛ ملی پوشان بازی تدارکاتی با منتخب اسلامشهر که با ترکیبی از جوانان و بزرگسالان بودند، برگزار کردیم. نکته جالب توجه اینکه تعداد 5 بازیکنی که قبلا در تمرینات تیم ملی فوتسال المپیک حضور داشتند در این تیم بازی می کردند.بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. جوانان با انگیزه و بازیکنان با تجربه ای داشتند. در واقع بازی تمرینی بود که ملی پوشان احتیاج به آن داشتند. ما به اهداف تمرینی خود تا حدودی در این مسابقه رسیدیم. برای اینکه به بازیکنان روحیه دهیم یک اردوی تفریحی و تمرینی دو روزه در شمال برایشان در نظر گرفته ایم که بازیکنان علاوه بر کسب روحیه، تمرینات خود را برگزار نمایند.هفته آینده نیز از 31 تا 4 مهر اردو داریم تا بازیکنان بتوانند در اردوهای نهایی تمرنیات بیشتری را برای آمادگی در مسابقات برگزار نمایند.

9-360

منبع: ایران ورزشی

به "صانعی: باید بدانیم کجای فوتسال جوانان جهان قرار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صانعی: باید بدانیم کجای فوتسال جوانان جهان قرار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید