عبادی: با برگزاری اردوها و لیگ رکورد کمانداران بهبود یافته است

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سرمربی تیم کامپوند گفت: با توجه به تعطیلی باشگاه ها، بچه ها افت رکورد داشتند اما در اردوها تا حدودی جبران شد و رکوردها بهبود یافت.

عبادی: با برگزاری اردوها و لیگ رکورد کمانداران بهبود یافته است

اسماعیل عبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی انجمن پرنده پارسی، در مورد شرایط کمانداران کامپوند کشورمان در سال گذشته گفت: با توجه به شیوع کرونا تمام مسابقات تا انتها سال 99 لغو و باشگاه ها تعطیل شدند. این مسئله آسیب بزرگی به ورزش و در کنار آن به تیراندازی با کمان زد.

وی اضافه نمود: از اواسط شهریور ماه اردوها شروع و تا انتها سال اردوها به صورت مرتب برگزار گردید. شرایط سخت بود ولی فدراسیون یاری کرد تا شرایط تمرین مهیا گردد. با توجه به تعطیلی باشگاه ها بچه ها افت رکورد داشتند ولی در اردوها تا حدودی جبران شد و رکوردها بهبود یافت. در کنار آن لیگ برگزار گردید و به ارتقای رکورد بچه ها یاری کرد.

عبادی تاکید نمود: با توجه به اینکه قبل از سال 99 انتخابی تیم ملی را داشتیم همان نفرات را دعوت کردیم. در این مدت کسانی که در لیگ رکورد خوبی داشتند دعوت کردیم و تست گرفتیم و دو سه نفر جا به جایی داشتیم. سعی کردیم بهترین ها را در تیم نگه داریم.

سرمربی تیم کامپوند گفت: امیدوارم در سال 1400 بتوانیم با بهتر شدن شرایط در مسابقاتی که در تقویم فدراسیون دنیای دیده شده، حضور داشته باشیم . سال جاری مسابقات مهمی مانند قهرمانی آسیا، کشورهای اسلامی و قهرمانی دنیا و استیج های آسیایی و دنیای دیده شده است. شاید فدراسیون نتواند برای همه آنها برنامه اعزام داشته باشد ولی امیدواریم در مهمترین آنها که کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا و دنیا است، شرکت کنیم. برای اینکه خودمان را محک بزنیم قبل از این مسابقات باید در استیج ها حاضر شویم. امیدوارم فدراسیون منابع لازم برای اعزام را تامین کند و به رکوردها و مدال آوری های گذشته برسیم و آن را ارتقا دهیم.

وی بیان کرد: بدترین اتفاق در سال 99 شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات و بهترین اتفاق هم شروع اردوها بعد از چند ماه تعطیلی بود. امیدوارم در سال 1400 شاهد ریشه کن شدن کرونا باشیم و مردم و ورزشکاران در شادی و سلامتی باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عبادی: با برگزاری اردوها و لیگ رکورد کمانداران بهبود یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی: با برگزاری اردوها و لیگ رکورد کمانداران بهبود یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید