عدم اعتبار کافی در سیم کارت دائمی چه معنایی دارد؟

به گزارش انجمن پرنده پارسی، اگر سیم کارت دائمی دارید اما هنگام برقراری تماس به شما گفته می گردد اعتبار لازم را ندارید، این موضوع به دلیل عدم پرداخت به موقع قبض تان است و با پرداخت قبض این مشکل حل می گردد.

عدم اعتبار کافی در سیم کارت دائمی چه معنایی دارد؟

به گزارش انجمن پرنده پارسی، درصورتی که مشترک سیم کارت های اعتباری باشید، حتما برایتان پیش آمده که هنگام برقراری تماس، با عبارت اعتبار شما برای برقراری تماس کافی نیست روبه رو شده باشید. علت این موضوع هم کافی نبودن شارژ اعتباری شماست و پس از شارژ مجدد سیم کارت خود می توانید تماس مورد نظر خود را بگیرید.

اما اگر از مشترکان سیم کارت های دائمی باشید، با توجه به این که سیم کارت های دائمی شارژی نیستند که بخواهید آن ها را شارژ کنید و یا شارژشان به اتمام رسیده باشد، شنیدن این جمله شاید کمی عجیب باشد. با وجود این، مدتی است مشترکان دائمی هنگام کوشش برای برقراری ارتباط با این جمله روبه رو می شوند.

علت این موضوع عدم پرداخت به موقع قبوض سیم کارت های دائمی است. درواقع درصورتی که سیم کارت دائمی دارید اما نمی توانید تماسی برقرار کنید و با جمله اعتبار شما برای برقراری تماس کافی نیست، روبه رو می شوید، بهترین کار آنالیز میزان بدهی تان است و درصورت پرداخت قبض تان، دیگر این جمله را نخواهید شنید.

هم چنین باید توجه داشت با توجه به روش های متفاوتی که برای پرداخت قبوض تلفن همراه وجود دارد، ممکن است فرآیند تایید پرداخت و در نتیجه وصل شدن تلفن همراه متفاوت باشد. هریک از اپراتورهای تلفن همراه، اپلیکیشن خود را دارند که از این طریق می توان قبوض را پرداخت کرد و این روش هم به عنوان بهترین و سریع ترین روش شناخته می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عدم اعتبار کافی در سیم کارت دائمی چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم اعتبار کافی در سیم کارت دائمی چه معنایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید