عراق، توصیه امنیتی حکیم و تاکید بر سیاست غافلگیر کردن تروریست های داعشی

به گزارش انجمن پرنده پارسی، رهبر جریان حکمت ملی عراق ضمن تسلیت شهادت شماری از رزمندگان حشد شعبی بر لزوم رفع شکاف های امنیتی و در پیش دریافت سیاست حملات پیش دستانه علیه مخفیگاه های تروریست های تحت پیگرد و فراری داعشی تاکید کرد.

عراق، توصیه امنیتی حکیم و تاکید بر سیاست غافلگیر کردن تروریست های داعشی

به گزارش گروه بین الملل انجمن پرنده پارسی به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی عراق، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی و ائتلاف عراقیون به شهادت رسیدن و زخمی شدن شماری از رزمندگان الحشد الشعبی از جمله فرمانده تیپ سوم لشکر 22 در مقابله با حمله بقایای گروه تروریستی داعش در شرق استان صلاح الدین را عمیقا تسلیت گفت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی انجمن پرنده پارسی بخوانید. (کلیک کنید)

حکیم ضمن ابراز همدردی با خانواده های شهدای این حادثه تروریستی و طلب مغفرت و رحمت واسعه الهی برای آنها، مجددا بر لزوم تشدید تلاش های اطلاعاتی و کنار گذاشتن شیوه های معمول در رفع شکاف های امنیتی و در پیش دریافت سیاست حملات پیش دستانه علیه مخفیگاه های تروریست ها و هسته های خفته آن به ویژه در مناطق ناامن تاکید کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی انجمن پرنده پارسی بخوانید. (کلیک کنید)

رهبر جریان حکمت ملی در خاتمه از همه نیروهای امنیتی خواست تا برای حفظ دستاورهای امنیتی و جلوگیری از افت شرایط امنیتی به ویژه در استان های آزاد شده از چنگال داعش، آمادگی خود را افزایش دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عراق، توصیه امنیتی حکیم و تاکید بر سیاست غافلگیر کردن تروریست های داعشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، توصیه امنیتی حکیم و تاکید بر سیاست غافلگیر کردن تروریست های داعشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید