عکس ، حضور جهانبخش در کلوب شبانه اسپانیایی

به گزارش انجمن پرنده پارسی، یک فیلم کوتاه از حضور مهاجم ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس همراه با سه همبازی خود در کلوب شبانه در اسپانیا در شبکه های اجتماعی بریتانیا دست به دست می شود.

عکس ، حضور جهانبخش در کلوب شبانه اسپانیایی

به گزارش انجمن پرنده پارسی به نقل از سان، علیرضا جهانبخش مهاجم تیم فوتبال برایتون انگلیس به تازگی در یک کلوب شبانه در کشور اسپانیا به همراه سه نفر از هم تیمی های خود در حال باد کردن بادکنک دیده شده است.

محتوای داخل این بادکنک ها هنوز مشخص نیست اما گفته می شود اکسید نیتروژن یا همان گاز خنده آور است. با این حال، باشگاه برایتون انگلیس برای آگاهی از ریز جزئیات حضور بازیکنانش در این کلوب شبانه و گازی که استنشاق کرده اند، تحقیقات را آغاز کرده است.

بر اساس آنچه در خبر سان آمده، بازیکنان برایتون به دلیل نداشتن حتی یک برد در لیگ برتر انگلیس در سال 2020 بسیار تحت فشار هواداران هستند و انتشار یک فیلم کوتاه از خوشگذرانی چهار نفر آنها در اسپانیا می تواند این فشار را بیش از پیش کند.

در فیلم هویت سه بازیکن دیگر جز جهانبخش شناسایی شده است؛ پاسکال گراس، شین دافی و لیاندرو تروسار. ضمن اینکه جهانبخش کنار یک زن ناشناس نشسته و به نظر می رسد پایپ استعمال شیشه هم روی میز مقابل بازیکنان برایتون وجود دارد. فیلم کوتاه مربوط به این خبر به دلیل ملاحظه های اخلاقی (پوشش نامناسب دو زن) قابل انتشار نیست.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، حضور جهانبخش در کلوب شبانه اسپانیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، حضور جهانبخش در کلوب شبانه اسپانیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید