فراهانی: آمده بودیم که از پرسپولیس گل نخوریم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت که این تیم برای گل نخوردن و کسب امتیاز به مصاف پرسپولیس آمده بود.

فراهانی: آمده بودیم که از پرسپولیس گل نخوریم

به گزارش خبرنگار ورزشی انجمن پرنده پارسی، میلاد فراهانی پس از تساوی بدون گل نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس، گفت: خدا را شکر بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم، بازی خیلی سنگینی بود و ما هم در دیدار خارج از خانه قبلی خود نتیجه نگرفته بودیم. در این بازی آمده بودیم که گل نخوریم و حداقل با یک امتیاز به مسجد سلیمان بازگردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفتی ها به جز وقت کشی تاکتیک دیگری نداشتند، گفت: تیم ما تحت فشار بود و طبیعی بود که بازیکنان ما در برخی اوقات نفس بگیرند. ما وقت کشی آنچنانی شاهد نبودیم و بازیکنان ما مانند برخی از تیم های دیگر خودشان را زمین نمی انداختند.

دروازه بان نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا سرنوشت نفت تهران در انتظار آنها خواهد بود یا خیر، توضیح داد: تاجایی که ما در جریان هستیم شرکت نفت هیچ کمکی به باشگاه نکرده و هزینه های تیم از طرف اسپانسر یا جاهای دیگر تأمین می گردد. امیدوارم مسئولان شرکت نفت به تیم ما کمک نمایند.

فراهانی در مورد اینکه گفته می شد قرار است تجمعی با حضور طلبکاران باشگاه نفت تهران برگزار گردد، اعلام کرد: من در جریان این موضوع نیستم. اما شنیده بودم که قرار است چنین اتفاقی رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فراهانی: آمده بودیم که از پرسپولیس گل نخوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراهانی: آمده بودیم که از پرسپولیس گل نخوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید