قربانیان کرونا در فرانسه بیش از 3 هزار نفر شد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، مقامات فرانسه اعلام کردند که طی 24 ساعت گذشته 418 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به 3024 نفر برسد.

قربانیان کرونا در فرانسه بیش از 3 هزار نفر شد

به گزارش گروه بین الملل انجمن پرنده پارسی، فرانسه روز دوشنبه گفت که طی 24 ساعت گذشته 418 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان این ویروس در فرانسه به 3024 نفر رسید.

همچنین طی 24 ساعت گذشته تست ابتلا به کرونای 4 هزار و 376 نفر دیگر مثبت اعلام شد و مجموع مبتلایان به ویروس کووید-19 در فرانسه به 44 هزار و 550 نفر رسید.

آمار مبتلایان فرانسه طی 24 ساعت گذشته سبب شد تا این کشور جای ایران را با 41495 مبتلا، در لیست تعداد افراد مبتلا به کرونا بگیرد و به ششمین کشور در تعداد مبتلایان به کرونا تبدیل گردد.

تا کنون 7 هزار و 927 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور بهبودی خود را بدست آورده و 5 هزار و 56 نفر نیز از مبتلایان در شرایط بحرانی قرار دارند.

دو روز پیش رئیس فدراسیون بیمارستان های فرانسه گفت ظرف 48 ساعت آینده بیمارستان های این کشور دیگر قادر به پذیرش بیماران جدید نخواهند بود. (جزئیات بیشتر)

این مقام فرانسوی هشدار داد اگر هر کدام از بیمارستان ها یا مناطق شهری به تنهایی و بدون همکاری با دیگران عمل نمایند، این کشور با یک فاجعه روبه رو خواهد شد.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "قربانیان کرونا در فرانسه بیش از 3 هزار نفر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانیان کرونا در فرانسه بیش از 3 هزار نفر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید