قلعه نویی: مگر ناموس مان را از سر راه آوردیم؟، مخلص 99 درصد طرفداران پرسپولیس هستم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، من باز هم بابت آن حرف هایی که زدم عذرخواهی می کنم، آن حرف ها را به کسانی زدم که توهین کردند. مخلص همه هواداران اصیل فوتبال هستیم که سر سفره پدر و مادرشان نشسته اند. باز هم می گویم که افتخار می کنم بچه نازی آباد هستم.

قلعه نویی: مگر ناموس مان را از سر راه آوردیم؟، مخلص 99 درصد طرفداران پرسپولیس هستم

امیر قلعه نویی بعد از حرفهای باورنکردنی که در آخرین نشست خبری اش زد و بازتاب های بدی گرفت حالا در پی جبران است. او امروز در مصاحبه با برنامه رادیویی تهران ورزشی توضیحاتی درباره آن حرفها داد.

بلد نیستم ادا دربیاورم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، این مسائل برای 2-3 روز گذشته نیست بلکه برای 10 سال گذشته است. در صفحه شخصی ام از افراد اصیل معذرت خواهی کردم. سوال من این است که چرا این اتفاقات باید بیفتد؟ احساس می کنم چون در چند سال گذشته در هر تیمی که بودم مدعی بوده و این مدعی بودن به مذاق برخی از آدم ها خوش نمی آید و شاید دوست دارند تیم های من 6 امتیاز به آنها تقدیم کند و آرزوی قهرمانی تیم هایشان را داشته باشم. جایی که هستم با همه وجودم کار می کنم. من نه بلدم شو بازی کنم و نه بلدم ادا در بیاورم. شما ببینید زمان باخت و برد تیمم چه عکس العملی داشتم. من در روزی که بردم هیچ عکس العملی نداشتم و روزی هم که باختم این من بودم که به سمت مربی پیروز رفتم و تبریک گفتم.

چرا کمیته اخلاق کاری نمی کند؟

شما مسئول کانون هواداران نساجی، خرم آباد و سیرجان را روی خط بیاورید و ببینید راجع به اتفاقات بازی های ما چه می گویند. آنها از ما قبل از بازی معذرت خواهی می نمایند که این اتفاقات افتاده است. تعجبم از این است که کمیته اخلاق، کمیته انضباطی چرا هیچ عکس العملی نشان نمی دهد؟ آیا ما باید از آنها بخواهیم یا آنها مسائل را رصد نمایند؟ شما از آقایان حسن زاده و تورک بپرسید که چرا این اتفاقات را رصد نمی نمایند؟ چرا درباره کوچکترین صحبت قلعه نویی عکس العمل نشان می دهید ولی درباره مسائل دیگر عکس العملی وجود ندارد؟ نباید با شرافت بازی کنیم؟ من یک سوال دارم، مگر ما به استقلال دقیقه 97 در نقش دنیا نباختیم؟ مگر مربی شان آن حرکت ها را نکرد یا یاری مربی شان آن خوشحالی ها را نکرد، چه اتفاقی افتاد؟

اکثر رفقای من پرسپولیسی هستند

شما هواداران اصیل پرسپولیس را روی خط بیاورید ببینید این توهین ها را محکوم می نمایند. علی دایی دوست صمیمی من است، مگر وقتی به او توهین کردند عکس العمل نشان نداد؟ مگر ناموس مان را از سر راه آوردیم. آنهایی که توهین کردند ناموس شان را از سر راه آوردند. من از کوره در نمی روم. من بچه نازی آباد هستم و کارم را بلدم و توکلم به خدا و اهل بیت است. من مخلص هواداران اصیل پرسپولیس هستم. پرسپولیس تیمی است که قدمت دارد و سابقه دارد. اکثر رفقای من پرسپولیسی هستند. خدا رحمت کند آقای همایون بهزادی؛ آقایان جاسمیان و ظلی هم انشالله سلامت و زنده باشند. وقتی به تمرین تیم ملی می رفتم از این افراد اجازه می گرفتم. ما با پیشکسوتان مان این طور رفتار کردیم. این مسائل را خود پرسپولیسی ها هم محکوم می نمایند. آقای جاسمیان هم بعد از بازی پرسپولیس از من معذرت خواهی کرد. در بازی با پرسپولیس ببینید که وقتی به ما توهین کردند چه عکس العملی نشان دادیم؟

زدن من را از استقلال آغاز کردند

هواداران اصیل پرسپولیس را ببینید، 99 درصد شان سر سفره پدر و مادرشان هستند و من مخلص همه آنها هستم. از آنهایی که خط می دهند، بپرسید. شما از مسئول کانون هواداران نساجی بپرسید که چه اتفاقاتی افتاد تا بگوید لیدر منتسب به چه تیمی بوده است. بیش از 20-30 پیغام داشتم که عذرخواهی کردند. سپاهان همواره سپاهان است و در این 2 سال گذشته حرکت روبه جلویش را آغاز نموده ولی برخی از دوستان دوست ندارند. مشکل آنها هم سپاهان نیست، مشکل شان امیر قلعه نویی است.

زدن قلعه نویی برای آنها مهم است، کما اینکه این کار را در استقلال هم انجام دادند و زدن من را از استقلال آغاز کردند. هر آنچه در فوتبال می خواستم، به دست آوردم. خیلی جاها به من کم لطفی شد و به هر حال از حق و حقو ق مان گذشتیم. الان می گویند زمین استقلال خط کشی نداشت و تمرین به هم خورد، ولی ما در زمین دوچرخه سواری تمرین کردیم و قهرمان آسیا شدیم. در بدترین شرایط تیم استقلال را تیم 55 دنیا کردیم. بنده و رفقایم یک میلیارد و 200 میلیون تومان خرج کمپ استقلال کردیم.

باز هم عذرخواهی می کنم

در این شرایط به باشگاه استقلال خدمت کردیم، ولی زیرساخت ها باید فراهم گردد. 12 سال است که می گویم از نظر نیروی انسانی می توانیم جزو 20 کشور اول دنیا باشیم. برخی از مدیران به ورزش و فوتبال چسبیده اند و بعد می گویند اگر برویم پشت گوشمان را نگاه نمی کنیم و هر روز هم مصاحبه می نمایند. این افراد باعث شدند که این ورزش به این روز بیفتد. امثال دادکان و مصطفوی و کسانی که اهل فوتبال هستند و خاک فوتبال را خوردند اگر کنار فوتبال بودند و کار اجرایی می کردند یقینا نمی گذاشتند این اتفاقات در فوتبال بیفتد.

من باز هم بابت آن حرف هایی که زدم عذرخواهی می کنم، آن حرف ها را به کسانی زدم که توهین کردند. مخلص همه هواداران اصیل فوتبال هستیم که سر سفره پدر و مادرشان نشسته اند. باز هم می گویم که افتخار می کنم بچه نازی آباد هستم.

منبع: عصر ایران

به "قلعه نویی: مگر ناموس مان را از سر راه آوردیم؟، مخلص 99 درصد طرفداران پرسپولیس هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: مگر ناموس مان را از سر راه آوردیم؟، مخلص 99 درصد طرفداران پرسپولیس هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید