قیمت اجاره مسکن و مغازه در همدان به شدت بالاست

به گزارش انجمن پرنده پارسی، عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف همدان با اشاره به رکود حاکم در بازار، گفت: کسب وکار به حدی در رکود است که خریدوفروشی وجود ندارد.

قیمت اجاره مسکن و مغازه در همدان به شدت بالاست

گازرانی در گفت وگو با انجمن پرنده پارسی، با تأکید بر اینکه باید بازار را ساماندهی کنیم، اظهار کرد: امروز همه مسئولان کشور اذعان دارند که در جنگ مالی قرار داریم و دشمن بازار را هدف گرفته است.

وی توضیح داد: امروز جنگ ما در دل بازار است و احتیاج به افرادی با روحیه جهادی و از خود گذشته در مدیریت این عرصه داریم.

گازرانی با بیان اینکه در بازار گرانفروشی نداریم، اضافه کرد: کسب وکار به علت پایین بودن قدرت خرید مردم راکد است.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید کاری نمایند که کالا در بازار به وفور باشد تا مردم احساس نگرانی ننمایند، اعلام نمود: مسئولان تنظیم بازار باید کالا را به تمام واحدهای صنفی بدهند و اینکه به چند فروشگاه داده گردد باعث تحریک مردم و ایجاد صف های طولانی و هجوم خواهد شد.

رئیس اتحادیه کیف و کفش چرم همدان با بیان اینکه در بازار کیف و کفش چرم 99 درصد کالاهای موجود در بازار ایرانی است، گفت: هیچ کمبودی در این بخش وجود ندارد اما به علت افزایش قیمت و در اولویت نبودن آن، بعضی از واحدهای صنفی حتی یک فروش هم در طول روز ندارند.

وی از تعطیلی بعضی واحدهای صنفی در همدان اطلاع داد و اظهار کرد: به علت رکود در بازار و اجاره های بسیار سنگین تعدادی از واحدهای صنفی و کارگاه ها تعطیل شدند.

گازرانی با انتقاد از عدم نظارت بر نرخ اجاره بهای مسکن و مغازه در همدان، گفت: قیمت اجاره مسکن و مغازه در همدان به شدت بالاست و هیچ نظارت و کنترلی بر آن وجود ندارد، در حالیکه باید فکری برای این موضوع کرد.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف همدان با بیان اینکه امروز شغلی در ادارات دولتی و کارخانجات نداریم و مردم به سمت بازار هجوم می آورند، یادآور شد: امروز هر جوان پس از فارغ التحصیلی وارد بازار شده و بعد از مدتی از پس اجاره بهای سنگین بر نیامده و در نهایت ورشکست می گردد، بنابراین ضروری است دستگاه های نظارتی بر بحث اجاره بهای واحدهای صنفی ورود نمایند و مبلغ پایه هر خیابان تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قیمت اجاره مسکن و مغازه در همدان به شدت بالاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت اجاره مسکن و مغازه در همدان به شدت بالاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید