لایپزیک به رده سوم بوندسلیگای آلمان صعود کرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال لایپزیک با فزونی برابر تیم قعر نشین نورنبرگ 45 امتیازی شد و به طور موقت به رده سوم جدول رده بندی رقابت های بوندسلیگا صعود کرد.

لایپزیک به رده سوم بوندسلیگای آلمان صعود کرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی؛ تیم لایپزیک که در چند فصل گذشته این رقابت ها همیشه در جمع تیم های بالانشین بوندسلیگا بوده است، در این فصل نیز به این روند ادامه داده و امروز(شنبه) به نزدیک ترین فاصله از صدر جدول رسید.

بازیکنان این تیم که در هفته بیست و چهارم این مسابقات به فرانکن استادیوم اختصاصی نورنبرگ رفته بودند، با نتیجه یک بر صفر میزبان را مغلوب و به رده سوم جدول این مسابقات نقل مکان کردند.

لوکاس کلوزترمن مدافع پیش تاخته لایپزیک در دقیقه 40 گل سه امتیازی تیم خود را درون دروازه نورنبرگ جای داد و فزونی این تیم را رقم زد.

تیم لایپزیک با این پیروزی به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد و جای تیم مونشن گلادباخ را گرفت. تیم نورنبرگ نیز با 13 امتیاز در قعر جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.

این در حالی است که تیم مونشن گلادباخ در حساس ترین دیدار این هفته تا ساعتی دیگر در حالی از تیم بایرن مونیخ پذیرایی می نماید که باوارایی ها در صورت فزونی در این دیدار با دورتموند صدرنشین هم امتیاز خواهند شد. این مساله این بازی را برای تیم مونشن گلادباخ سختتر از قبل خواهد نمود و بازگشت آنان به رده سوم را سخت می نماید.

در سایر دیدارهای همزمان این نتایج بدست آمد:

شالکه صفر - دوسلدورف 4

بایرلورکوزن 2- فرایبورگ صفر

فرانکفورت 3 - هافن هایم 2

هرتابرلین 2 - ماینتس یک

جدول رده بندی بوندسلیگا:

1-دورتموند / 24 بازی/ 54 امتیاز

2-بایرن مونیخ / 23 بازی/ 51 امتیاز

3-لایپزیک /24 بازی/ 45 امتیاز

4-مونشن گلادباخ/ 23 بازی/ 43 امتیاز

ورزشی **9144**9129

منبع: ایرنا

به "لایپزیک به رده سوم بوندسلیگای آلمان صعود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایپزیک به رده سوم بوندسلیگای آلمان صعود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید