لیگ برتر فوتبال، فزونی فولاد خوزستان در نیمه نخست دیدار مقابل پرسپولیس

به گزارش انجمن پرنده پارسی، نیمه نخست دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس با رجحان تیم میزبان انتها یافت.

لیگ برتر فوتبال، فزونی فولاد خوزستان در نیمه نخست دیدار مقابل پرسپولیس

به گزارش انجمن پرنده پارسی، دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس از هفته هفدهم لیگ برتر با 15 دقیقه تأخیر از ساعت 15:15 امروز (یکشنبه) در استادیوم غدیر اهواز شروع شد. نیمه نخست این دیدار با رجحان 2 بر صفر فولاد خوزستان به سرانجام رسید. مهدی زبیدی (25) و لوسیانو پریرا (2+45 - پنالتی) دروازه پرسپولیس را گگرددند.

ترکیب فولاد خوزستان: ناصر سالاری، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت سعید، مهدی زبیدی، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا، سیامک کوروشی، عارف غلامی و رضا میرزایی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد نادری، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، سروش رفیعی و علی علیپور.

داور: رضا کرمانشاهی

دقیقه 3: روی حمله ای غافلگیرکننده بازیکنان فولاد صاحب موقعیت خوبی در یک سوم دفاعی پرسپولیس شدند. رضا میرزایی پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد و دروازه علیرضا بیرانوند را هم باز کرد، اما یاری داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بلند کرد.

دقیقه 11: ضربه محکم مهدی ترابی به سمت دروازه فولاد توسط ناصر سالاری مهار شد.

دقیقه 14: میثم دورقی با خطایی که روی مهدی ترابی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 23: حمله خطرناک و همه جانبه فولادی ها روی دروازه پرسپولیس می توانست با ضربه لوسیانو پریرا تبدیل به گل گردد که تکل سیدجلال حسینی مانع از این اتفاق شد.

دقیقه 24: خطایی کنار محوطه جریمه پرسپولیس ضربه ایستگاهی خوبی را نصیب فولادی ها کرد که البته ارسال روی دروازه را مدافعان تبدیل به کرنر کردند.

دقیقه 25: کرنر ارسالی روی دروازه پرسپولیس، با اشتباه علیرضا بیرانوند در خروج از دروازه و سردرگمی مدافعان برای دور کردن توپ در رفت و برگشت به مهدی زبیدی رسید تا این بازیکن دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه 33: پریرا در محوطه جریمه پرسپولیس با حفظ توپ و پاسی که به رضا میرزایی داد، موقعیت خوبی را برای گلزنی این بازیکن فراهم کرد، اما شوت سرکش این بازیکن توسط بیرانوند تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 34: کرنر ارسالی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر پریرا از کنار دروازه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 38: فرزاد جعفری پس از اعتراض به تصمیم داور، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 43: ضدحمله فولادی ها روی حرکت حسن بیت سعید با ضربه این بازیکن به سمت دروازه رفت که توپ از کنار دروازه به اوت تبدیل شد.

دقیقه 44: ارسال پرسپولیسی ها روی دروازه فولاد در پشت محوطه جریمه به احمد نوراللهی رسید، اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت تا این موقعیت پرسپولیس از دست برود.

دقیقه 45: رضا میرزایی با سرعت توانست از محمد نادری عبور کند که مدافع پرسپولیس در محوطه جریمه با شارژ این بازیکن مرتکب خطای پنالتی شد.

دقیقه 3+45: لوسیانو پریرا پنالتی فولاد را خلاف جهت حرکت بیرانوند تبدیل به گل کرد.

در سرانجام نیمه نخست علیرضا بیرانوند به دلیل اعتراض شدید به داور کارت زرد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، فزونی فولاد خوزستان در نیمه نخست دیدار مقابل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، فزونی فولاد خوزستان در نیمه نخست دیدار مقابل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید