محیط زیست حسن آباد دچار آسیب های زیست محیطی است

به گزارش انجمن پرنده پارسی، محسن تاجیک صبح یکشنبه با حضور در همایش تجلیل از خبرنگاران طی سخنانی اظهار داشت: شهر حسن آباد تبدیل به شهری شده است که مداوم مورد تهاجم شهر تهران قرار دارد و محیط زیست این منطقه به شدت دچار آسیب است که باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشیم.

محیط زیست حسن آباد دچار آسیب های زیست محیطی است

تاجیک در خصوص اقدامات انجام شده در شهر حسن آباد گفت: در بحث آب و فاضلاب، جاده و بهداشت و درمان در این شهر اقدامات خوبی انجام شده که بیمارستان خصوصی در حال احداث این منطقه گواه یکی از همین اقدامات موثر است.

وی با بیان اینکه حدود 7 میلیارد تومان صرف آسفالت معابر شهری در این شهر شده است گفت: در حال حاضر فقط 35 درصد از معابر این شهر بدون آسفالت هستند که این معابر نیز در دست بهسازی قرار دارند و با عملیات نهضت اسفالت در شهر حسن آباد به لطف خدا هیچ جاده خاکی در این شهر دیده نخواهد شد.

شهردار حسن آباد در ادامه از اختصاص و تشکیل منطقه ویژه اقتصادی ری خبر داد و گفت: در این زمینه 2 هزار و 500 هکتار به عنوان منطقه ویژه اقتصادی ری و شهر فرودگاهی در نظر گرفته شده است که در حال اجرا می باشد و با راه اندازی این منطقه اقتصادی حسن اباد نیز منفعت خواهد برد.

تاجیک با اشاره به بحث آب در حسن آباد گفت: 35 درصد از آبیاری فضای سبز فشافویه به صورت مکانیزه صورت می گیرد و 97 درصد از آب خام برای آبیاری فضای سبز استفاده می شود.

منبع: mehrnews.com

به "محیط زیست حسن آباد دچار آسیب های زیست محیطی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محیط زیست حسن آباد دچار آسیب های زیست محیطی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید