مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش انجمن پرنده پارسی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی استان برای شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اطلاع داد.

مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی؛ جلیل جباری مدیرکل میراث فرهنگی استان با اعلام این مطلب گفت: جلسات متعددی برای ارزیابی دستگاه های اجرایی استان برای شرکت در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شده و هماهنگی های لازم به عمل آمده است.

او با اشاره به مصوبات چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان آذربایجان غربی توضیح داد: در این جلسه بر استفاده از توان استان در قالب یک غرفه واحد تاکید و مقرر شد تمام دستگاه های اجرایی و در راس آنها استانداری آذربایجان غربی تمام سعی و کوشش خود را برای شناساندن ظرفیت های گردشگری استان بکار گیرند.

جباری اظهار کرد: پخش فیلمهای معرفی شهرهای مختلف و تک اثر های طبیعی و تاریخی استان، توزیع اقلام تبلیغاتی، برپایی بایرام سوفراسی، آتلیه عکس لباسهای آذربایجان غربی، پذیرایی سنتی با انواع شیرینی ها و دمنوش های مخصوص استان، اجرای موسیقی فولکلور (عاشقی) و حرکات آئینی بخشی از برنامه های استان در این نمایشگاه خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دسیت و گردشگری آذربایجان غربی اضافه کرد: اطلاع رسانی در سطح گسترده ای در حال اجرا بوده و از همه مسئولان، اساتید دانشگاه، دست اندرکاران، فعالان و سمن های مرتبط و جامعه هتلداران، انجمن دفاتر خدمات مسافرتی، انجمن راهنمایان گردشگری، موسسان اقامتگاه های بوم گردی و جامعه مطبوعاتی استان برای حضور در این نمایشگاه دعوت بعمل آمده است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 23 تا 26 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید