مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش انجمن پرنده پارسی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی استان برای شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اطلاع داد.

مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش انجمن پرنده پارسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی؛ جلیل جباری مدیرکل میراث فرهنگی استان با اعلام این مطلب گفت: جلسات متعددی برای ارزیابی دستگاه های اجرایی استان برای شرکت در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شده و هماهنگی های لازم به عمل آمده است.

او با اشاره به مصوبات چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان آذربایجان غربی توضیح داد: در این جلسه بر استفاده از توان استان در قالب یک غرفه واحد تاکید و مقرر شد تمام دستگاه های اجرایی و در راس آنها استانداری آذربایجان غربی تمام سعی و کوشش خود را برای شناساندن ظرفیت های گردشگری استان بکار گیرند.

جباری اظهار کرد: پخش فیلمهای معرفی شهرهای مختلف و تک اثر های طبیعی و تاریخی استان، توزیع اقلام تبلیغاتی، برپایی بایرام سوفراسی، آتلیه عکس لباسهای آذربایجان غربی، پذیرایی سنتی با انواع شیرینی ها و دمنوش های مخصوص استان، اجرای موسیقی فولکلور (عاشقی) و حرکات آئینی بخشی از برنامه های استان در این نمایشگاه خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دسیت و گردشگری آذربایجان غربی اضافه کرد: اطلاع رسانی در سطح گسترده ای در حال اجرا بوده و از همه مسئولان، اساتید دانشگاه، دست اندرکاران، فعالان و سمن های مرتبط و جامعه هتلداران، انجمن دفاتر خدمات مسافرتی، انجمن راهنمایان گردشگری، موسسان اقامتگاه های بوم گردی و جامعه مطبوعاتی استان برای حضور در این نمایشگاه دعوت بعمل آمده است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 23 تا 26 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در نمایشگاه گردشگری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید