ممنوعیت انتشار هرگونه نشریه در شهرداری

به گزارش انجمن پرنده پارسی، خبرنگاران آنلاین:اعضا شورای شهر تهران در آنالیز تبصره 28 بودجه سال 1398 شهرداری انتشار هرگونه نشریه در داخل شهرداری را ممنوع اعلام کردند.

ممنوعیت انتشار هرگونه نشریه در شهرداری

اعضا شورای شهر تهران آنالیز تبصره های بودجه 1398 شهرداری تهران را صبح دوشنبه 13 اسفند در دستور کار قرار دادند و در آنالیز تبصره 28 آمده است که برای ارتقا سطح بهره وری در کاهش کالاهای غیرضروری کلیه واحدها موظف هستند نسبت به کاهش هزینه های غیرضرور اقدام نمایند.

به گزارش ایسنا،در این تبصره آمده است که می بایست واحدهای اجرایی تا پنج درصد از اعتبارات پژوهشی خود را در قالب قراردادهای پژوهشی اختصاص دهند. همچنین انتشار هرگونه نشریه در واحدهای ستادی، مناطق، سازمان ها و شرکت های وابسته به شهرداری ممنوع است و هرگونه اطلاع رسانی چاپی صرفاً به وسیله نشریه خبری روابط عمومی و نشریات تخصصی دارای مجوز از شورای شهر مجاز است.

نوسازی و خرید تجهیزات و لوازم جدید نیز ممنوع است و صرفاً در مواردی که اعتبار آن به وسیله فروش اموال تأمین گردد، مجاز است.

حجت نظری با اشاره به یکی از بندها پیشنهاد داد که انتشار هرگونه نشریه در واحدهای ستادی ممنوع است، گفت: اقدام بسیار خوبی است و بنده پیشنهاد می دهم چاپ نشریه همگامان نیز حذف گردد، چرا که ما خرج مجله ای را می دهیم که کسی حتی آن را نگاه نمی نماید که محسن هاشمی به شوخی گفت می توانیم به کارمندان بگوییم لای این مجله را باز نمایند و آن را مطالعه نمایند.

همچنین الویری پیشنهاد داد: بهتر است مجله ای باشد تا به همکارانمان به خوبی اطلاع رسانی کنیم.

امانی نیز گفت: باید در کاغذ صرفه جویی کنیم، چرا که هر برگ کاغذ محیط زیست را تخریب می نماید و نباید این نشریه منتشر گردد.

پیشنهاد نظری مبنی بر توقف انتشار نشریه همگامان شهری با اکثریت رأی اعضاء به تصویب رسید.

منبع: همشهری آنلاین

به "ممنوعیت انتشار هرگونه نشریه در شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت انتشار هرگونه نشریه در شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید