مهاجم پرسپولیس ادعای مجیدی را رد کرد!

به گزارش انجمن پرنده پارسی، مهاجم جوان پرسپولیس ادعای فرهاد مجیدی مبنی بر دخالت حمید استیلی در کارش را رد کرد.

مهاجم پرسپولیس ادعای مجیدی را رد کرد!

به گزارش انجمن پرنده پارسی، امیر روستایی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال امید درباره تغییر و تحولات در تیم ملی امید و ادعای مجیدی مبنی بر اینکه استیلی و کمیته فنی در کارش دخالت کردند، گفت: این مسائل همواره وجود دارد اما هیچ دخالتی در کار مجیدی نشد. من در جایگاهی نیستم که به این مسائل جواب بدهم. خدا را شکر شرایط اردو خوب است و از زمین چمن خوبی بهره مند هستیم و امیدوارم با حمایت کادر فنی راه خوبی را طی کنیم.

وی درباره اینکه چمن خوب یک مساله طبیعی است و چرا در فاصله دو ماه تا رقابت های انتخابی المپیک کادرفنی تیم ملی تغییر می نماید، گفت: اینطور نیست که همواره چمن خوب در اختیار ما باشد اما در این اردوهای قبل شرایط خوب بود. ثبات به تیم یاری می نماید اما شرایط این طور پیش رفته و بازیکن قادر به انجام کاری در رابطه با این مسائل نیست. انتظار داریم طرفداران و رسانه ها ما را حمایت نمایند تا پیروز شویم.

مهاجم ملی پوش پرسپولیس درباره نگرانی طرفداران از طولانی تر شدن حسرت ناکامی در صعود به المپیک تاکید نمود: بازیکنان هم نگران هستند. مجیدی و کرانچار مدتی در کنار تیم حضور داشتند و رفتند و شرایط طوری رقم خورد که اکنون استیلی بالای سر تیم است و امیدوارم او بتواند به تیم یاری کند.

مهاجم تیم ملی امید درباره قرعه ایران در انتخابی المپیک گفت: با این رقبا در گذشته بازی کردیم. با تیم ملی زیر 23 سال کره جنوبی در شرایط که ما زیر 21 سال بودیم، بازی کردیم و عملکرد خوبی داشتیم. با چین هم در گذشته بازی کردیم. کار ما سخت است اما امکان ناپذیر نیست.

وی درباره خواسته اش از مسئولان فدراسیون فوتبال برای اعزام این تیم با بیشترین آمادگی گفت: از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که یک بازی خوب تدارک دیدند و باید با تیم ملی امید استرالیا در قطر بازی کنیم. ان شاءالله بازی های تدارکاتی ما بیشتر گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجم پرسپولیس ادعای مجیدی را رد کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم پرسپولیس ادعای مجیدی را رد کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید