مهدی: باید شرایط جدید لیگ قهرمانان را قبول کنیم، باشگاه ها شرایط برگزاری بازی زیر نور را فراهم نمایند

به گزارش انجمن پرنده پارسی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: اگر قرار باشد مسابقات در تابستان ادامه پیدا کند باید باشگاه ها شرایط انجام بازی زیر نور را فراهم نمایند.

مهدی: باید شرایط جدید لیگ قهرمانان را قبول کنیم، باشگاه ها شرایط برگزاری بازی زیر نور را فراهم نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی انجمن پرنده پارسی، سهیل مهدی بعد از دومین نشست نمایندگان باشگاه ها با مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: با همان موضوعات دیروز و به دلیل حفظ فاصله اجتماعی دومین مرحله جلسات را برگزار کردیم. کار جلسات ارائه مشورت و به روزرسانی تعهدات باشگاه ها در قبال لیگ، کنفدراسیون آسیا و فیفاست.

وی در خصوص زمان از سرگیری مسابقات لیگ برتر هم گفت: فعلاً هیچ تصمیمی در قبال برگزاری مسابقات گرفته نشده است و منتظر اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا هستیم. به محض اینکه به ما اعلام گردد، برای برگزاری برنامه تمرینی و مسابقات اقدام می کنیم.

سرپرست برگزاری مسابقات درباره تصمیم فیفا خاطر نشان کرد: فیفا فعلاً به جای اینکه تصمیم گیرنده باشد، جمع آوری اطلاعات می نماید تا ببیند چطور می تواند به کشورها یاری کند و نهایتاً تصمیم گیری را به کنفدراسیون ها و فدراسیون ها محول خواهد نمود.

مهدی راجع به اینکه چهار باشگاه آسیایی ایران پیشنهادی را به AFC اعلام نموده اند، گفت: پیشنهادات چهار باشگاه دریافت شده است. ما آنها را جمع بندی کردیم، کار کارشناسی انجام شده است و فردا به AFC ارسال می گردد.

مهدی درباره اینکه به تعداد تیم هایی که مخالف ادامه لیگ هستند هر روز اضافه می گردد، اشاره نمود: این شرایط وجود دارد و اگر ما هم خودمان را به جای باشگاه ها بگذاریم می پذیریم که حساسیت وجود داشته باشد، اما این شرایط بین المللی است و در همه جهان این اتفاق اتفاق افتاده است.

وی درباره شرایط باشگاه ها در لیگ قهرمانان آسیا اضافه نمود: ما می توانیم نقش مشورتی و یاریی برای باشگاه ها داشته باشیم، چون باشگاه ها در دور رفت شرایط میهمان بودن را تجربه نموده اند، انتظار داشته اند که دور برگشت میزبان باشند، اما الان با شرایط نابهنگامی که وجود دارد ممکن است شرایط عوض گردد. باید شرایط را بپذیریم. این یک بحث بین المللی است و بحث شخصی و ضایع شدن حق و حقوق هیچ باشگاهی در هیچ جای جهان نیست.

وی درباره احتمال برگزاری بازی ها در تابستان و اینکه آیا استادیوم ها این قابلیت را دارند، توضیح داد: ما از اوایل اسفند ماه نه به دلیل کرونا بلکه به دلیل پیش بینی که از احتمال تأخیر در انتها لیگ داشتیم، مکاتبات را شروع نموده بودیم. تقریباً باشگاه ها به سمت ایجاد امکانات موردنظر ما رفته اند و اگر باشگاهی به سمت تجهیز امکانات نرود و بخواهد زیر نور بازی کند، به واسطه تذکر هایی که قبلاً داده ایم شاید به این نتیجه برسیم که محل بازی عوض گردد.

مهدی درباره سابقه همکاری اش با نبی دبیرکل فدراسیون خاطر نشان کرد: تغییر و تحولات معمولاً به سمت رشد و مثبت شدن است و آقای نبی هم سابقه خوبی در فدراسیون دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی: باید شرایط جدید لیگ قهرمانان را قبول کنیم، باشگاه ها شرایط برگزاری بازی زیر نور را فراهم نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: باید شرایط جدید لیگ قهرمانان را قبول کنیم، باشگاه ها شرایط برگزاری بازی زیر نور را فراهم نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید