موتور پرسپولیس باز هم روشن می گردد، تراکتور ضعف ها را آشکار کرد

به گزارش انجمن پرنده پارسی، محمد صادقی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دو بازی ابتدایی پرسپولیس در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: یک برد و یک باخت نشان می دهد که پرسپولیس همچنان در جهت تغییر تاکتیکی خود با کادر فنی جدید است. تیمی که استخوان بندی اش را تقریبا حفظ نموده و چند بازیکن خوب را نیز به خدمت گرفته است.

موتور پرسپولیس باز هم روشن می گردد، تراکتور ضعف ها را آشکار کرد

وی اضافه کرد: باخت مقابل تراکتور ضعف های پرسپولیس را تا حدودی نشان داد اما من فکر می کنم این تیم از لحاظ شرایط بدنی مسئله ای نداشته باشد و بتواند بار دیگر خودنمایی کند. موتور پرسپولیس روشن می گردد و نباید این تیم با یک باخت وارد بحران شده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تغییراتی که کالدرون در ترکیب پرسپولیس نسبت به چند فصل گذشته ایجاد نموده است، اذعان داشت: یک مربی حرفه ای و کاربلد است. در همین دو هفته نشان داده که به توانایی بازیکنان و آمادگی آنها در تمرینات توجه دارد. همین موضوع می تواند انگیزه تمام بازیکنان را افزایش دهد. باید به کالدرون اعتماد کرد و شخصا خوشحالم که پرسپولیس بتواند در مکتب خود که افتخارآفرینی برای طرفدارانش در سطح ایران و آسیا است باقی بماند.

وی درباره انتقاد زودهنگام بعضی طرفداران پرسپولیس نسبت به باخت این تیم مقابل تراکتور اضافه کرد: هیچ هواداری هیچ وقت دوست ندارد تیمش ببازد. واکنش آنها نسبت به این باخت طبیعی است ولی من به آنها می گویم شکیبا باشند و بار دیگر قدرت پرسپولیس را ببینند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "موتور پرسپولیس باز هم روشن می گردد، تراکتور ضعف ها را آشکار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موتور پرسپولیس باز هم روشن می گردد، تراکتور ضعف ها را آشکار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید