میلاد میداودی: 5 ماه است که هیچ پولی نگرفته ایم، تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارم

میلاد میداودی، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی شد، او و دیگر بازیکنان نفت پنج ماه است هیچ دریافتی از مسئولان این باشگاه نداشته اند.

میلاد میداودی: 5 ماه است که هیچ پولی نگرفته ایم، تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بازیکنان نفت مسجدسلیمان در چند ماه اخیر با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم نموده اند و این در حالی است که آنها در جدول رده بندی لیگ برتر همچنان در منطقه خطر هستند. در همین ارتباط گفت وگویی میلاد میداودی، کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان داشتیم که مشروح آن در زیر می آید:

خبرنگاران: به نظر تو نفت مسجدسلیمان خطر سقوط را احساس می نماید؟

شرایط تیم ما در کل بد نیست. شاید در خیلی از مواقع می توانستیم امتیازهای بیشتری بگیریم، ولی هر تیمی که به لیگ برتر می آید در سال اول کار سختی دارد. ضمناً ما قبل از آغاز لیگ شرایط مناسبی نداشتیم و تکلیف مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه معین نبود. این مسائل باعث شد تا کار فنی را دیر آغاز کنیم. از طرفی با مشکلت اقتصادی هم روبرو بوده و هستیم.

خبرنگاران: این طور عنوان می گردد که بازیکنان نفت مسجدسلیمان سه ماه است از باشگاه دریافتی نداشته اند ...

ما پنج ماه است که دریافتی نداشتیم و در این مدت یک یا دو پاداش در حد 700 هزار تومان گرفتیم. شرایط واقعاً خیلی سخت است. امیدوارم مسئولان و آنهایی که کاری از دست شان برمی آید مسائل ما را حل نمایند. ما با این همه سختی کوشش می کنیم تا امتیاز بگیریم، هر چند که در برخی از بازی ها امتیازهای حساسی را از دست داده ایم.

امیدوارم تیم ما در خاتمه فصل صندلی خوبی داشته باشد و در لیگ برتر بمانیم. البته حل شدن مسائل اقتصادی هم تأثیرگذار است. من از طرفداران هم می خواهم که تیم مان را حمایت نمایند. این درست است که در بازی با نساجی یکسری شعارها داده شد، ولی ما درک می کنیم که طرفداران نگران تیم هستند. ما هم کوشش می کنیم آنها را شاد کنیم.

خبرنگاران: سال جاری کدام تیم قهرمان لیگ برتر می گردد؟

پنج تیم برای قهرمان شدن کوشش می نمایند و مدعیان بازی های حساس و سرنوشت سازی برابر هم دارند. من که دوست دارم استقلال قهرمان گردد، ولی دلم نمی خواهد تعصبی حرف بزنم. رقابت سخت است و باز ی های رودررو تکلیف قهرمانی را معین می نماید.

خبرنگاران: از عملکرد خودت در این فصل راضی هستی؟

من در همان ابتدا از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و بدشانسی آوردم. در تعطیلات لیگ هم باز مصدوم شدم. واقعاً این مصدومیت ها آزارم داد. با این حال هر وقت بازی کردم، فکر می کنم عملکرد خوبی داشتم. کوشش می کنم تا خاتمه لیگ عملکرد بهتری داشته باشم.

خبرنگاران: به نظر تو بهترین فوتبالیست سال 97 چه کسی بود؟

خیلی ها خوب بودند، ولی من فرشید اسماعیلی و مرتضی پورعلی گنجی را انتخاب می کنم.

خبرنگاران: در سن 35 سالگی به فکر خداحافظی از فوتبال نیستی؟

خیر، فعلاً به خداحافظی فکر نمی کنم و تصمیمی برای انجام این کار ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میلاد میداودی: 5 ماه است که هیچ پولی نگرفته ایم، تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلاد میداودی: 5 ماه است که هیچ پولی نگرفته ایم، تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید