واکنش شوچنکو به موضعگیری ها علیه خط زدن یک بازیکن به تیم ملی اوکراین

به گزارش انجمن پرنده پارسی، آندره شوچنکو، سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین واکنش جدیدی به خط زدن بحث برانگیز یاروسلاو راکیتسکی پس از پیوستنش به تیم زنیت سن پترزبورگ در لیگ برتر روسیه نشان داد.

واکنش شوچنکو به موضعگیری ها علیه خط زدن یک بازیکن به تیم ملی اوکراین

به گزارش انجمن پرنده پارسی و به نقل از سرویس رسانه ای فدراسیون فوتبال اوکراین، آندره شوچنکو گفت: هیچ وقت تماسی با یاروسلاو راکیتسکی حتی در زمان دعوتش به تیم ملی فوتبال اوکراین برقرار نکردم. من به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین تصمیم می گیرم چه بازیکنانی بهتر هستند. موضوع یاروسلاو راکیتسکی برای من روشن شده است و از شما می خواهم دیگر در رابطه با او از من چیزی نپرسید.

یاروسلاو راکیتسکی روز 28 ماه ژانویه (8 بهمن) از تیم شاختار اوکراین به تیم زنیت سن پترزبورگ پیوست. به دنبال این انتقال نام او از فهرست بازیکنان تیم ملی اوکراین در سایت رسمی فدراسیون فوتبال این کشور حذف شد. پس از آن یاروسلاو راکیتسکی ابراز امیدواری کرد عقد قرارداد با زنیت سن پترزبورگ باعث از دست رفتن جایگاهش در تیم ملی فوتبال اوکراین نشود.

یاروسلاو راکیتسکی 29 ساله از سال 2009 میلادی در تیم ملی فوتبال اوکراین حضور دارد و در 54 بازی 4 گل به ثمر رساند. آخرین بازی او در ترکیب تیم ملی فوتبال اوکراین روز 16 اکتبر 2018 (24 مهر) برابر جمهوری چک در چارچوب لیگ ملت های اروپا بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش شوچنکو به موضعگیری ها علیه خط زدن یک بازیکن به تیم ملی اوکراین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شوچنکو به موضعگیری ها علیه خط زدن یک بازیکن به تیم ملی اوکراین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید