پرداخت 7 هزار و 856 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای در مازندران

به گزارش انجمن پرنده پارسی، خبرنگاران/مازندران مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران از پرداخت 7هزار و 856 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای در این استان خبر داد.

پرداخت 7 هزار و 856 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای در مازندران

قاسم پیشه در گفت وگو با انجمن پرنده پارسی با بیان اینکه در ده ماهه سالجاری مبلغ 7 هزار و 856 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای در این استان پرداخت شد، اظهار کرد: میزان اعتبارات مصوب سال 98 مازندران بابت اعتبارات هزینه ای (حقوق و سایر) و ردیف های اعتباری مربوطه مبلغ 9 هزار و 60 میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با سال 97 به میزان 49 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی شرح داد: مجموع پرداخت بابت اعتبارات هزینه ای در ده ماهه سالجاری به مبلغ 6 هزارو 585 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان 57 درصد افزایش را نشان می دهد که از این میزان، بابت حقوق و مزایای دستگاه های اجرایی استانی مبلغ 3 هزار و 998 میلیارد ریال پرداخت شد که درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان 24 درصد افزایش دارد.

مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران گفت: در ده ماهه سالجاری مبلغ 2 هزار و 587 میلیارد ریال بابت سایر هزینه ها پرداخت شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان164 درصد افزایش داشته است.

قاسم پیشه درخصوص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای بیان کرد: میزان اعتبار مصوب سال 98 بابت اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و ردیف های اعتباری مربوطه مبلغ 15 هزار و 491 میلیارد ریال بوده که در مقایسه با سال 97 به میزان 6 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی اضافه کرد: عملکرد اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران در پرداخت نقدی بابت اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در ده ماهه سالجاری مبلغ 497 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان 7 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران یادآور شد: میزان واگذاری اسناد خزانه اسلامی بابت اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در ده ماهه سالجاری مبلغ 774 میلیارد ریال بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرداخت 7 هزار و 856 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 7 هزار و 856 میلیارد ریال اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید