پروین: ایراد از ویلموتس است که شجاعی را تعویض نکرد ، مقابل عراق سر حال نبودیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: مقابل عراق تیم ملی سرحال نبودیم و باید از سرمربی تیم ملی این مسأله را پرسید.

پروین: ایراد از ویلموتس است که شجاعی را تعویض نکرد ، مقابل عراق سر حال نبودیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی به نقل فارس، علی پروین در خصوص اینکه ورزش چقدر در پیشگیری از آسیب های اجتماعی مؤثر است، گفت: خود ما در زمینه جلوگیری از آسیب های اجتماعی فعال هستیم و حتی یک بازی برای کارتن خواب ها با پیشکسوتان پرسپولیس انجام دادیم. من پیشنهاد دادم که یک هیأت مدیره برای برگزاری چنین بازی هایی تشکیل گردد و این اتفاق رخ داد. آقایان رنگرز، سلیمی و ... جزو این هیأت مدیره هستند و امیدوارم این کار ادامه دار باشد و مقطعی نباشد.

وی ادامه داد: امیدوارم که این کارها مقطعی نباشد و ورزشکاران همیشه به دنبال کارهای خیر بوده اند. جوانان باید به سمت ورزش بیایند و امیدوارم این بازی ها ادامه داشته باشد تا ان شاءالله تعداد معتادها کمتر گردد. اگر دو معتاد هم کمتر گردد، کار بزرگی انجام دادیم و امیدوارم که امکانات ورزشی بیشتر باشد تا جوانان به جای رفتن به سمت اعتیاد به سمت ورزش کشیده شوند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و فوتبال کشورمان توضیح داد: زمانی که خود من بازی می کردم در همین منطقه شوش 20 زمین فوتبال وجود داشت اما الان همین یک زمین است. این مسائل باعث می گردد تا جوانان به سمت مسائل دیگر بروند اما اگر ورزش باشد کسی سراغ این مسائل نخواهد رفت. جوانان باید به سمت ورزش بروند و درگیر مسائل دیگر نشوند.

پروین در خصوص شکست تیم ملی ایران مقابل عراق گفت: به نظر من تیم ملی خسته بازی کرد. بچه های تیم ملی سرحال نبودند اما نمی دانم دلیل این مسئله چیست و باید از مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی این مسأله را بپرسید. هیچ موقع ما مقابل عراق اینقدر ذلیل بازی نکردیم.

وی در خصوص اینکه درباره ارنج تیم ملی چه نظری دارد، توضیح داد: اگر قرار است انتقادی گردد باید انتقاد درستی باشد. ما نمی گوییم مربی تیم ملی بد است بلکه می گوییم که تیم خسته است، اما اینکه دلیل آن چیست باید مشخص گردد. آن انگیزه و شادابی که باید در تیم ملی وجود داشت را بین بازیکنان ندیدیم و دنبال توپ نمی دویدند. سردار آزمون در جلوی زمین تک و تنها بود و تنهایی که نمی توان گل زد.

پروین در خصوص انتقادهایی که از مسعود شجاعی شده توضیح داد: وقتی مربی می بیند که اعصاب شجاعی خراب است و یک کارت زرد هم دارد به نظر من باید او را تعویض می کرد. او این کار را نکرد تا شجاعی اخراج شد و این ایراد مربی است. وقتی مربی می بیند که یک بازیکن عصبانی است و یک اخطار دارد باید او را تعویض کند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص اینکه آیا می توان به آینده تیم ملی امیدوار بود گفت: من فکر می کنم از این مرحله صعود می کنیم و سایر رقبا را شکست می دهیم.

وی در خصوص تمرینات کم تیم ملی اعلام کرد: به حرف من رسیدید که می گویم تیم ملی خسته بوده است. ایراد این بود که در 18 قدم حریف دو بازیکن بیشتر نداشتیم اما باید امیدوار باشیم که ان شاءالله همه چیز درست گردد. ان شاءالله بازی های تدارکاتی تیم ملی هم درست گردد.

  • مقدماتی جام جهانی قطر | شوک به ایران در اردن ؛ اخراج بی موقع
منبع: همشهری آنلاین

به "پروین: ایراد از ویلموتس است که شجاعی را تعویض نکرد ، مقابل عراق سر حال نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین: ایراد از ویلموتس است که شجاعی را تعویض نکرد ، مقابل عراق سر حال نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید