پیغام های ضد آمریکایی شهروند عربستانی قبل از تیراندازی در پایگاه هوایی فلوریدا

به گزارش انجمن پرنده پارسی، فردی که روز آدینه با تیراندازی در پایگاه نیروی هوایی پنساکولا در ایالت فلوریدای آمریکا سه تن را به کشتن داد پیش از این اقدام پیغام هایی خصمانه بر ضد ایالات متحده منتشر نموده بود.

پیغام های ضد آمریکایی شهروند عربستانی قبل از تیراندازی در پایگاه هوایی فلوریدا

به گزارش یورونیوز، گروه مامور به نظارت بر فعالیت گروه های جهادی در ایالات متحده آمریکا موسوم به اس آی تی ای SITE روز شنبه با اعلام این مطلب از انتشار مجموعه توییت هایی توسط مظنون به تیراندازی در پایگاه نیروهای هوایی ایالت فلوریدا پرده برداشت که در آن آمریکا به عنوان نماد شر و بدی معرفی شده است.

فرد مهاجم که یک شهروند عربستانی است و نام وی محمد الشمرانی اعلام شده با نشر پیغامی در شبکه اجتماعی توییتر آمریکا را مظهر شر معرفی نموده و نوشته است: من مخالف شر و آمریکا هستم که در کل به یک کشور شرور تبدیل شده است.

این تبعه عربستان که به عنوان دانشجوی هوانوردی در پایگاه نظامی پنساکولا مشغول به تحصیل بود در ادامه پیغام خود خطاب به مردم و مقامات آمریکا آورده است: من با شما فقط به خاطر اینکه آمریکایی هستید دشمنی ندارم، من به دلیل آزادی هایی که در کشور شما هست از شما نفرت ندارم، از شما متنفرم زیرا شما همچنان به طرق گوناگون از جنایت نه تنها بر ضد مسلمانان بلکه بر ضد بشریت حمایت می کنید، آن را تامین اقتصادی می کنید و خود نیز دست به ارتکاب آن می زنید.

به گزارش شبکه ای بی سی محققان این پرونده در حال آنالیز هستند تا معین گردد آیا عامل تیراندازی در پایگاه نیروی هوایی پنساکولا خود این پیغام را نگاشته و منتشر نموده و یا وی جمله ای از اسامه بن لادن، رهبر سابق شبکه القاعده را نقل قول نموده است.

در جریان تیراندازی این فرد عربستانی که در یکی از سالن های درسی مجموعه آموزشی پایگاه نیروی هوایی پنساکولا انجام شد علاوه بر کشته شدن 4 نفر، هشت تن از جمله دو افسر پلیس نیز زخمی شدند.

منبع: عصر ایران

به "پیغام های ضد آمریکایی شهروند عربستانی قبل از تیراندازی در پایگاه هوایی فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام های ضد آمریکایی شهروند عربستانی قبل از تیراندازی در پایگاه هوایی فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید