گسترش همکاری دانشگاه بیرجند با هیأت اسکواش خراسان جنوبی

به گزارش انجمن پرنده پارسی، تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه بیرجند و هیأت اسکواش خراسان جنوبی با حضور احمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند و علی غنی، رئیس هیأت اسکواش استان به امضای طرفین رسید.

گسترش همکاری دانشگاه بیرجند با هیأت اسکواش خراسان جنوبی

به گزارش انجمن پرنده پارسی، این تفاهمنامه همکاری مشترک با هدف ارتقای سطح سلامت و تندرستی جامعه به ویژه جوانان، توسعه و بهبود شرایط کمی و کیفی فعالیت های آموزشی، پژوهشی، برگزاری فستیوال ها، المپیادها و مسابقات ورزشی مرتبط با اسکواش و پدل (ورزش زیر مجموعه فدراسیون اسکواش) در بین دانشجویان، طی نشستی در دفتر ریاست دانشگاه بیرجند به امضای طرفین رسید.

از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم نامه ایجاد شادابی و نشاط و غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان به وسیله توسعه این رشته ها، ارتقای سطح آمادگی جسمانی، روانی و اجتماعی دانشجویان و شناسایی دانشجویان مستعد در این رشته، معرفی به فدراسیون و مربیان تیم های ملی است.

بر اساس این تفاهم نامه دانشگاه بیرجند ضمن همکاری لازم برای توسعه این رشته با برگزاری مسابقات اسکواش و پدل درون دانشگاهی، همکاری با هیأت اسکواش برای شناسایی و استعدادیابی و برگزاری دوره های آموزشی، مربیگری و داوری و پیگیری در اجرای ساخت یک کورت تخصصی اسکواش به این هیأت یاری خواهد نمود.

هیأت اسکواش استان خراسان جنوبی نیز در راستای تخصیص سهمیه در برگزاری دوره های مربیگری و داوری به معرفین دانشگاه، همکاری در برگزاری مسابقات درون دانشگاهی، منطقه ای و المپیادها، همکاری در برگزاری کارگاه های آموزشی و دانش افزایی، همکاری برای استفاده از اماکن و فضاهای ورزشی تخصصی هیأت اسکواش، تأمین امکانات ورزشی رشته اسکواش از تیم های قهرمان مسابقات دانشگاهی گام برخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گسترش همکاری دانشگاه بیرجند با هیأت اسکواش خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش همکاری دانشگاه بیرجند با هیأت اسکواش خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید