گل محمدی می خواهد استعفا بدهد!

به گزارش انجمن پرنده پارسی، شکست پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال تبعاتی بیشتر از آنچه تصور می شد برای قهرمان لیگ به همراه داشت. در این میان یحیی گل محمدی هم به عنوان سرمربی این تیم فشار زیادی را تحمل نموده است. او روز گذشته تمام پست های اینستاگرام خود را هم پاک کرد و در 48 ساعت اخیر حتی با دوستان نزدیکش هم صحبتی انجام نداده و تلفنش را از دسترس خارج نموده است.

گل محمدی می خواهد استعفا بدهد!

با این حال آن چه واضح است، ناراحتی شدید سرمربی پرسپولیس از مسئولان این باشگاه است. موضوعی که او حتی در نشست خبری پس از بازی مقابل استقلال هم به آن اشاره نمود از مسئولان این باشگاه خواست از خواب خرگوشی بیدار شوند: الان باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آماده کنیم. اگر باشگاه از خواب زمستانی و خرگوشی بیدار گردد. این تیم نیاز به تقویت دارد. ما خیلی بازیکن نظیر بیرانوند و استوکس را از دست دادیم. باید برایشان جایگزین پیدا کنیم. من اسامی بازیکنان مد نظرم را هم دادم اما مسئولان باشگاه خیلی ضعیف ظاهر شده اند و اگر اینطور ادامه دهند قطعا به مشکل خواهیم خورد.

ناراحتی یحیی از عملکرد مسئولان پرسپولیس در جابجایی به اوج خود رسیده؛ پس از آنکه سپاهانی ها دانیال اسماعیلی فر را به عنوان اولویت اول جابجایی پرسپولویس از چنگ این باشگاه در آوردند، حالا خبر می رسد دومین ستاره مدنظر این باشگاه هم قید حضور در پرسپولیس را زده و راهی تیم دیگری خواهد شد. عملکردی که باعث شده یحیی به شدت از شرایط جابجاییی تیمش ناراضی باشد و تصمیم به استعفا بگیرد. موضوعی که قطعاً می تواند پرسپولیس را وارد بحرانی تازه کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "گل محمدی می خواهد استعفا بدهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی می خواهد استعفا بدهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید