اخبار صنعت

قصه پر رنج برنج؛ تشکیل سازمان برنج حلقه مفقوده مدیریت این محصول استراتژیک

سال هاست که روز برای کشاورزان نو می گردد، اما روزی شان در جیب دلالان دود می گردد، سال هاست زیر آفتاب سوزان، دست و رویشان سیاه می گردد، اما آخر کار، رویشان پیش خانواده شان، سفید نمی گردد، سال ها ست که زحمت شان، پای واردات بر باد می رود، اما همت شان برای...

10 آذر 1399

انتقال آب سد آزاد تنها راه برون رفت کردستان از معضل کم آبی است

خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان با اشاره به اینکه شرایط شرق استان بحرانی است، گفت: با توجه به اینکه در شرق استان با مشکل و معضل کمبود آب چه در بحث آب شرب و چه در بحث سفره های آب زیرزمینی روبه رو هستیم انتقال آب سد آزاد بهترین گزینه برای حل مسائل کم آبی...

9 آذر 1399

توزیع روغن نباتی به بازار از هفته آینده انجام می گردد

تهران (پانا) - دبیرانجمن صنفی روغن نباتی ایران با بیان اینکه با توزیع 70 هزارتن روغن بین کارخانه ها از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران از هفته آینده روغن نباتی در بازار توزیع می شود و آرامش به بازار باز می شود، می گوید قیمت روغن نباتی تغییری نخواهد کرد.

9 آذر 1399

تغییر استراتژی فروش و حرکت به سمت خرده فروشی

با توجه به تاثیر برنامه های توسعه ای بیمه ملت بر عملکرد این شرکت، با دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت در مورد اهداف و برنامه های جاری شرکت به گفت وگو نشستیم که در پی می خوانید:

2 آذر 1399

شروع عملیات اجرایی سد تغذیه مصنوعی پاپون در فارس

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی فارس از شروع عملیات اجرایی سد تغذیه مصنوعی پاپون در استان اطلاع داد.

22 آبان 1399

پیشنهادات دانشجو برای مخاطبان جشنواره تلویزیونی مستند در تعطیلات کرونایی

حالا اگر کرونا همه ما را خانه نشین کرده، حداقل جشنواره تلویزیونی مستند فرصتی شده تا سری به گوشه و کنار ایران بزنیم و با قصه های مختلف آشنا شویم.

18 آبان 1399

طرز تهیه شربت سرکه شیره خوشمزه و گوارا

شربت سرکه شیره یکی از گواراترین شربت های سنتی ایرانی است که از ترکیب شیره انگور و سرکه تهیه میشود. با طرز تهیه شربت سرکه شیره آشنا شوید.

12 آبان 1399

دلیل انفجار خودرو های دوگانه در روز های اخیر مشخص شد

سرپرست مدیریت طرح CNG کشور در خصوص انفجار برخی از خودرو های دوگانه در روز های اخیر در کشور توضیحاتی را ارائه داد.

11 آبان 1399

شغل های پردرآمد ایران کدامند؟ معرفی 20 شغل پول ساز

یکی از فاکتورهای انتخاب شغل برای هر انسان درآمد آن است. ما همواره به دنبال شغلی هستیم که درآمد زیادی داشته باشد تا بتوانیم به واسطه آن زندگی راحتی داشته باشیم. اگر شما هم به دنبال اطلاعات این قبیل مشاغل هستید، در ادامه شما را با 20 نوع از شغل های پردرآمد...

30 مهر 1399

غول دیابت را با این میوه جنوبی به زانو در آورید

سازگاری بالای این درخت با اقلیم جنوب و کم آبی باعث شده به صورت پراکنده در بعضی کوچه ها و خیابان ها و یا حیاط منازل بوشهری ها کشت گردد. درخت پرکاربرد سایه دار و سبز زیبایی که علاوه بر استفاده از میوه و یا فرآورده های آن همچون انواع شربت، ژله و یا سرکه، خواص...

22 مهر 1399

بندبازی نفت خام روی خط 40 دلار

خبرنگاران : صادر کنندگان نفت برابر کرونا عقب نشینی کردند اکنون قیمت نفت به طور نسبی بهبود یافته اما توجه به کاهش تقاضا و تقلب عراق و نیجریه در فراوری، شرایط شکننده نفت خام تا چه حد پایدار می ماند؟

21 مهر 1399

نکونام برای ماندن در فولاد شروطی دارد، باید او را راضی کنند

سیدمحمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به موفقیت تیم فولاد خوزستان در کسب سهمیه آسیایی گفت: خدا را شکر که زحمات فولاد به ثمر نشست. نتوانستیم قهرمان شویم ولی سهمیه آسیا را گرفتیم. ان شاءالله فصل بعد در آسیا هم خوب...

21 مهر 1399

جزییات پرداخت مالیات مشاغل خودرویی اعلام شد

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، با اشاره به اینکه صاحبان مشاغل خودرویی تکلیفی به تسلیم اظهارنامه مالیاتی ندارند، گفت: مالیات عملکرد سال 98 این مودیان، به روال سال های گذشته، به صورت مقطوع مشخص می گردد که باید حداکثر تا سرانجام خردادماه 1399 پرداخت نمایند.

8 تیر 1399

فروردین 99 ماه تاریخی بورس تهران

پرونده بورس تهران در اولین ماه از سال جدید با ثبت رکورد های چندگانه بسته شد.

25 خرداد 1399

توزیع رایگان ضدعفونی کننده های دست در بیمارستان های تهران

با حضور فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، 160 هزار بطری مواد ضد عفونی کننده دست به صورت رایگان به 20 بیمارستان در استان تهران و همچنین استان هایی که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را داشته اند، توسط هلدینگ HNT توزیع شد.

7 خرداد 1399

پیاده سازی پروتکل های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه سازان در هفته پیش رو

انجمن های مرتبط با صنعت خودور و قطعه اعلام کردند هفته آینده به منظور فرصت پیاده سازی پروتکل های بهداشتی در خطوط تولیدی قطعه سازان در نظر گرفته شده است.

3 خرداد 1399

آسیب رسانه های آمریکا از ویروس کرونا، اختلال در جذب آگهی و دریافتی از برنامه های اجتماعی

در آمریکا مردم به رسانه های محلی بیش از رسانه های ملی اعتماد دارند. بنابراین مردم تمایل دارند تا سازمان خبری منطقه ای و قدرتمند داشته باشند.

15 اردیبهشت 1399

فراوری الکل تا اطلاع ثانوی مجوز نمی خواهد

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با صدور ابلاغیه ای به سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور گفت که فراوری الکل در کشور تا اطلاع ثانوی نیازمند هیچ گونه مجوزی از سوی سازمان صمت نیست.

11 اردیبهشت 1399

اوضاع نامناسب بهداشتی در استان القطیف عربستان؛ محرومیت بیماران از درمان

به بهانه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در استان شیعه نشین القطیف از حدود سه روز پیش بدون وجود هیچ کادر پزشکی که مفید بودن قرنطینه شدن این استان را تضمین کند، نیروهای امنیتی سعودی حلقه امنیتی در اطراف این استان را تنگ تر کرده اند.

10 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مردم در ورودی جاده کرج - چالوس توقف نکنند

کرج- خبرنگاران- دادستان عمومی و انقلاب کرج با اشاره یه مسدود شدن ورودی جاده کرج - چالوس در محدوده میدان های حافظ و امیرکبیر کرج گفت: مردم و رانندگان در این محدوده توقف نکنند.

5 اردیبهشت 1399
تعداد: (119)