اخبار سیاسی

شعبانی بهار: احداث خوابگاه بهترین اتفاق برای تیراندازی با کمان در سال 99 بود

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان احداث خوابگاه را بهترین اتفاق برای این رشته در سال 99 عنوان کرد.

24 فروردین 1400

روشی برای نگهداری چند صدساله نمونه های گیاهی

مدیر بانک گیاهی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران گفت: بانک گیاهان درون شیشه ای با هدف حفظ و نگهداری گونه های گیاهی در شرایط خارج از رویشگاه، راه اندازی شد. در این شرایط، نمونهِ عاری از بیماری در شرایط درون شیشه ای به شکل کشت بافتی در محیط کشت اختصاصی...

19 فروردین 1400

کارشناس آمریکایی: حضور نظامی آمریکا به خشونت ها در افغانستان دامن می زند

کارشناس آمریکایی با تاکید بر خروج نظامیان آمریکایی براساس مهلت معین شده در توافقنامه قطر توضیح داد که حضور این نیروها به خشونت ها در افغانستان دامن می زند.

3 فروردین 1400

آمریکا از محدودیت صدور ویزا برای 76 مقام سعودی خبر داد

به گزارش خبرنگاران، وزیر امور خارجه آمریکا از محدودیت صدور ویزا با 76 تبعه سعودی به دلیل نقش داشتن در تهدید مخالفان حکومت در خارج از مرزهای این کشور خبر داد.

30 اسفند 1399

تاکید سازمان ملل بر لزوم شفافیت در انتخابات عراق

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق در گزارشش به شورای امنیت از عراقی ها خواست در انتخابات پارلمانی به عنصر شفافیت پایبند باشند.

28 اسفند 1399

عراق، توصیه امنیتی حکیم و تاکید بر سیاست غافلگیر کردن تروریست های داعشی

رهبر جریان حکمت ملی عراق ضمن تسلیت شهادت شماری از رزمندگان حشد شعبی بر لزوم رفع شکاف های امنیتی و در پیش دریافت سیاست حملات پیش دستانه علیه مخفیگاه های تروریست های تحت پیگرد و فراری داعشی تاکید کرد.

19 اسفند 1399

گریم های یک شخصیت در روزهای ابدی

فارس/ بازیگر سریال روزهای ابدی گفت: نقشی که بازی کردم بیش از هر موضوع و یا شایعه دیگری که در سینما و تلویزیون وجود دارد، برایم مهم بود و سعی کردم صرفا روی کارم بدون حواشی ای که مردم و بازیگران دیگر می گویند، تمرکز کنم.

18 اسفند 1399

پشت پرده ندادن میزبانی به پرسپولیس در آسیا

روز گذشته قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار گشت و سه به علاوه یک نماینده ایران رقبایشان در جدول گروهی لیگ جدید را شناختند. در این بین، سه تیم پرسپولیس، تراکتور و استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور دارند و تنها فولاد است که بعد از برگزاری...

14 اسفند 1399

خبرنگاران تسریع در یکپارچه سازی ضرایب حقوق وزارتخانه های علوم و بهداشت

تهران- خبرنگاران- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار تسریع در تشکیل جلسه کارگروه مشترک و بررسی موضوع یکپارچه سازی ضرایب حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان وزارتخانه های علوم و وزارت بهداشت شد....

5 اسفند 1399

جزییات شرایط واکسن کرونای حجاج

خبرنگاران : رییس سازمان حج و زیارت بیان نمود: در صورت برگزاری حج تمتع، واکسن کرونای مورد احتیاج زائران با قول مساعد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تامین می گردد.

21 بهمن 1399

سرکوبگری در عربستان، اعتصاب غذای فعال برجسته حقوق بشر در زندان

منابع خبری از اعتصاب غذای یکی از فعالان برجسته حقوق بشر در زندان عربستان خبر دادند.

14 بهمن 1399

پیگیری تأمین تلفن همراه و تبلت دانش آموزی از طریق نهادهای حمایتی

تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش در بخش پنجم گفت وگوی اختصاصی با ماهنامه بهره وری از پیگیری ها برای تأمین گوشی تلفن همراه یا تبلت دانش آموزی از طریق نهادهای حمایتی خبر داد.

5 بهمن 1399

مجمع گزینندگان، بایدن را به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا برگزید

نمایندگان الکترال 50 ایالت آمریکا که امروز برای انتخاب رئیس جمهور آمریکا در ایالت های خود به پای صندوق های رای رفته بودند، رسما جو بایدن را به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده برگزیدند.

28 دی 1399

حیوان آزاری روی آنتن زنده و خشم بینندگان

یک مجری زن در برنامه زنده تلویزیونی، روباهی را با زور و اعمال خشونت صید کرد تا به خیال خود شجاعتش را به مخاطبان ثابت کند. در پی این اتفاق برنامه این مجری جنجالی تلویزیون مصر تعلیق و شبکه پخش کننده به عذرخواهی از بیننده ها وادار شد.

27 دی 1399

75 درصدی تجهیزات مجتمع&zwnjهای پرورش ماهی در دریا بومی &zwnjسازی شده است

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان شیلات ایران گفت: با استفاده از دانش شرکت های دانش بنیان و کارخانجات داخلی، بیش از 75 درصد از تجهیزات مجتمع های پرورش ماهی در دریا در داخل بومی سازی و تولید می شود.

20 دی 1399

آنالیز موضوع مهریه در کمیسیون حقوقی برای کاهش خسارات به بدهکاران

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به مشکلاتی که قیمت کنونی سکه برای پرداخت مهریه ایجاد نموده است، گفت: در کمیسیون در کوشش هستیم با ارائه مصوبه ای خسارات را در این حوزه به حداقل برسانیم.

18 دی 1399

کرونا حمایت از نخست وزیر جدید ژاپن را نزولی کرد

براساس نظرسنجی جدید روزنامه نیکی، درصد تایید نخست وزیر ژاپن با پنج درصد کاهش به 58 درصد رسیده است چرا که بسیاری از ژاپنی ها از نحوه عملکرد وی در مدیریت پاندمی کرونا ناراضی هستند.

9 دی 1399

صلح پایدار در افغانستان به اجماع منطقه ای نیاز دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی طلوع، محمد اشرف غنی رییس جمهور افغانستان امروز دوشنبه در نخستین روز از نشست تعهدات مالی برای بازسازی این کشور در سخنانی اظهار داشت که برای تأمین صلح پایدار در افغانستان لازم است تا یک اجماع قوی منطقه ای بوجود...

4 دی 1399

گروه های سیاسی در قبال اخراج نظامیان آمریکایی از عراق متحد باشند

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، ندی شاکر جودت عضو مجلس عراق گفت که گروه های سیاسی و دولت این کشور باید برای تصمیم گیری یکپارچه در قبال مسأله خاتمه دادن به حضور نظامیان خارجی در عراق وارد عمل شوند.

27 آذر 1399

حاجی میرزایی: آموزش وپرورش از دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی مراقبت می کند

وزیر آموزش وپرورش در پیامی اعلام کرد: آموزش و پرورش با اجرای برنامه های آموزشی، ترویجی و مراقبتی، از دانش آموزان در برابر اعتیاد، آسیب های اجتماعی و رفتار های پرخطر، مراقبت می کند.

25 آذر 1399
تعداد: (199)