والیبال

سرمربی خارجی تیم ملی باید لیگ برتر والیبال را از نزدیک رصد کند

عباس برقی در مصاحبه با خبرنگاران درباره انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال گفت: نیت فدراسیون، رئیس و هیئت رئیسه حضور تیم ملی در جمع چهار تیم برتر المپیک است. پس قطعاً مربی خارجی مدنظر می باشد چرا که با شرایط موجود گزینه ای در میان مربیان داخلی نداریم که بتواند...

28 مهر 1399

داورزنی در نشست آنلاین کمیسیون اقتصادی FIVB حاضر می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، این نشست از ساعت 17 تا 20 و 30 دقیقه به وقت تهران برگزار می گردد و مباحث زیر در آن مطرح خواهد شد:

19 تیر 1399

کیانی: امسال کیفیت لیگ والیبال پایین می آید

نگار کیانی، لیبروی تیم ملی والیبال بانوان ایران معتقد است کیفیت و سطح مسابقات لیگ برتر والیبال امسال به دلیل ویروس کرونا کاهش می یابد.

1 تیر 1399

بازیکنان جوان احترام بزرگ تر خود را حفظ کنند

خبرنگاران/اصفهان سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: بازیکنان جوان باید یاد بگیرند که احترام بزرگ ترها را داشته باشند و در این بازی رفتاری ناشایست از بازیکنان تیم حریف رخ داد.

3 دی 1398

شکست تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا

تیم والیبال بانک سرمایه برابر حریفش در جام باشگاه های آسیا بازنده شد.

13 آذر 1398

اسلوبودان کواچ در راه ایران

خبرنگاران: با شکست پروجا در بازی چهارم فینال سری A1 و انتها کار اسلوبودان کواچ در ایتالیا، سرمربی تیم ملی ایران در اولین فرصت به تهران می آید.

29 آبان 1398

چهره فینالیست های لیگ جهانی والیبال مشخص شد

خبرنگاران: تیم های برزیل، بلغارستان، ایتالیا، روسیه، کانادا و آرژانتین به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال راه پیدا کردند.

27 شهریور 1398

عطایی: تونس تیم ضعیفی نیست، با قدرت بازی خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در مورد اولین بازی تیم والیبال جوانان ایران در رقابت های جوانان دنیا که فردا (پنجشنبه) مقابل تیم تونس خواهد بود، گفت: شروع هر تورنمنتی سختی های خودش را دارد چون ممکن است با شرایط جدیدی روبرو...

29 مرداد 1398

کارخانه: تیم شهرداری ارومیه قطعاً در لیگ برتر حضور خواهد یافت

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در مورد حواشی مربوط به عدم حضور نام این تیم در بین تیم های حاضر در فصل 98 لیگ برتر در خبر منتشر شده در سایت فدراسیون والیبال گفت: مگر می گردد از کنار این طرفداران عاشق والیبال به آسانی گذشت.

23 مرداد 1398

معروف: بازی در ست پنجم برای من مثل پنالتی در فوتبال است، شایستگی باقی ماندن در سری A1 را داریم

کاپیتان تیم والیبال سیه نا گفت: قبول دارم تیمی نیستیم که در حد پلی آف در این فصل بازی نموده باشیم ولی شایستگی باقی ماندن در سری A1 را داریم.

4 تیر 1398

بلاتکلیفی والیبال تا کی؟

سال آینده یکی از پر ترافیک ترین سال ها برای والیبال است ولی با این وجود هنوز خبری از معین رئیس فدراسیون والیبال نیست تا برنامه های تیم ملی برای حضور در رویدادهای پیش رو پیگیری گردد.

14 خرداد 1398