اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو؛ برندگان تا کِی مهلت دارند؟

به گزارش انجمن پرنده پارسی، امروز 27 مهر سال 1399 طبق اعلام های قبلی نتایج قرعه کشی مرحله پنجم فروش فوری و فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام خواهد شد. اعلام اسامی برندگان قرعه کشی این مرحله نیز همچون مراحل قبلی به وسیله قرعه کشی در حضور نهاد های نظاریت انجام خواهد شد.

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو؛ برندگان تا کِی مهلت دارند؟

پنجمین مرحله فروش فوق العاده و فوری محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه 22 مهر 99 آغاز شده و تا روز پنجشنبه 24 مهر 99 ثبت نام در آن ادامه داشت. شرکت ایران خودرو در بخش نامه صادر شده اعلام نموده بود که بعد از حداکثر سه روز کاری پس از اتمام مراحل ثبت نام در پنجمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، قرعه کشی این مرحله نیز صورت گرفته و اسامی برندگان قرعه کشی به وسیله پیامک به اطلاع رسانده خواهد شد. طبق این خبر انتظار می رود که ظهر امروز یکشنبه 27 مهر 99 و حوالی ساعت 13-15 نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی اعلام گردد.

همانطور که گفته شد زمان قرعه کشی و اعلام نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده و فوری محصولات ایران خودرو بعد از انتها مهلت ثبت نام در این طرح خواهد بود. مهلت ثبت نام در این طرح از مورخ 22 07 99 آغاز و تا روز پنجشنبه مورخ 24 07 99 ادامه داشته است. حداکثر 3 الی 5 روز کاری پس از انتها ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی برندگان و منتخبان اعلام خواهد شد.

با توجه به همین موارد و اطلاعیه های قبلی و مراحل قبلی فروش فوری و فوق العاده محصولات ایران خودرو، انتظار می رود امروز 27 مهر 99 قرعه کشی محصولات ایران خودرو در حضور نهاد های ناظر صورت گرفته و اسامی برندگان نیز اعلام گردد.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده اسامی برندگان پنجمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو روی لینک بالا کیک کنید تا وارد سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شوید. در این سایت در قسمت منوی سایت روی تب اسامی برندگان قرعه کشی کلیک کنید تا وارد صفحه بعدی شوید. در این صفحه می توانید با کلیک روی نتایج قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو بر اساس کد پیگیری و کد ملی خود اسامی برنددگان قرعه کشی را مشاهده کنید.

اسامی برندگان ایران خودرو به محض اعلام به وسیله این لینک قابل مشاهده است

زمان قرعه کشی پیش فروش فوری محصولات ایران خودرو

همانطور که گفته شد در پنجمین مرحله فروش فوری محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه تا پنجشنبه هفته گذشته امکان ثبت نام در این طرح برای تمامی افراد و اشخاص حقیقی که واجد شرایط ثبت نام بوده اند، امکان پذیر بود. شرکت ایران خودرو اعلام نموده است که 3 روز بعد از اتمام مهلت ثبت نام در طرح فروش فوری قرعه کشی این مرحله نیز انجام خواهد شد؛ بنابراین اگر شما از دسته افرادی هستید که در این طرح ثبت نام نموده اید، با ما همراه باشید. به محض اعلام نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده و فوری ایران خودرو در این مقاله می توانید اسامی برندگان قرعه کشی را مشاهده بفرمایید.

اسامی برندگان قرعه کشی فروش محصولات سایپا؛ برندگان تیبا، ساینا، پادرا و نیسان

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله طرح پیش فروش ایران خودرو مهر 99

همانطور که در قسمت های قبلی نیز گفته شد اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز ظهر انجام خواهد شد؛ لذا شما عزیزان می توانید با کد ملی و کد پیگیری خود نسبت به پیگیری شرایط ثبت نام خود در پنجمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اقدام کنید. قابل ذکر است که کد پیگیری برندگان 7 رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است.

شما عزیزان می توانید برای مشاهده شرایط ثبت نام خود در این طرح وارد سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شوید. در این سایت بر روی اسامی برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو کلیک کنید. متقاضیان می توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه باز می گردد. شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد نموده و در کنار کادر تعداد یافته های در بین 15 هزار کد پیگیری را برای شما به نمایش می گذارد. در این مرحله چنان چه عدد 1 را مشاهده کردید یعنی کد پیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

برندگان قرعه کشی ایران خودرو چه مبلغی را باید واریز کنند؟

برندگان بعد از انجام مراحل قرعه کشی و اعلام نتایج برندگان می بایست بندهای تکمیلی خودرو مورد نظر خود و مشخصات آن همچون رنگ را انتخاب نموده و در فرصت چند روزه اعلام شده نسبت به واریز کل وجه خودرو منتخب خود اقدام کنند.

این محصولات عبارتند از:

پژو پارس بنزینی

پژو 206 صندوق دار

پژو 207 هیدرولیک

و سمند ال ایکس

برای مشاهده تمامی محصولات عرضه شده در طرح فروش فوری ایران خودرو، مشخصات، رنگ و قیمت مصوب آن ها جدول زیر را مشاهده بفرمایید. قابل ذکر است که قیمت های درج شده در جدول زیر به ریال می باشد. همچنین موعد تحویل خودرو ها حداکثر 90 روز (سه ماه) خواهد بود.

نام خودروکد خودرورنگ قابل عرضهقیمت مصوب فروش
پارس بنزینی28242مشکی، نقره ای، خاکستری، آبی رویال977,464,000
پژو 206 صندوق دار27434مشکی، نقره ای، سفید، خاکستری، آبی کاسپین1,047,970,000
پژو 207 دستی فرمان هیدرولیک60011سفید، مشکی، خاکستری1,210,658,000
سمند ال ایکس29352مشکی، سفید، خاکستری متال، آبی کبود936,053,000

چه کسانی در طرح های فروش ایران خودرو اجازه ثبت نام نداشتند؟

همانطور که گفته شد در پنجمین مرحله و با آغاز فروش فوق العاده ایران خودرو افراد واجد شرایط می توانند در مهت سه روزه از سه شنبه 22 مهر تا پنجشنبه 24 مهر نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. اما نکات قابل توجه دیگری در مورد شرایط عمومی ثبت نام در این طرح وجود دارد که ضروری است به آن ها توجه کنید. نکته اول این است که برای افراد متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام در کلیه طرح های فروش آینده محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت. همچنین در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. شما عزیزان می توانید جزئیات دقیق مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو و جزئیات تکمیلی این طرح را در این مقاله مشاهده کنید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم.

منبع: فرارو

به "اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو؛ برندگان تا کِی مهلت دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو؛ برندگان تا کِی مهلت دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید