اخبار و رویدادها

روستای عنبران علیا به هدف گردشگری بین المللی تبدیل شده است

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با اقدامات اجرا شده در روستای عنبران علیا این روستا تبدیل به هدف گردشگری در سطح بین المللی شده است.

29 مرداد 1398

در سال 2018 در قزاقستان 24.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است

رئیس جمهور قزاقستان گفت در عین آن که سرمایه گذاری در اقتصاد جهان تا 27 درصد کاهش یافته است، قزاقستان با رشد 16 درصدی توانسته در سال 2018 معادل 24.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری جذب کند.

28 مرداد 1398

قهرمان پارالمپیک: خسته شده ام و دیگر مسابقه نمی دهم

دارنده نشان های مختلف پرتاب های دوومیدانی در رقابت های جهانی، پاراآسیایی و پارالمپیک گفت: دیگر خسته شده و فعلاً قصد شرکت در هیچ رقابتی را ندارد.

28 مرداد 1398

طرح امنیتی کویت برای محافظت از بنادر این کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، یوسف عبدالله الناصر الصباح مدیرکل سازمان بنادر کویت تاکید نمود که توافقی میان نیروی دریایی این کشور و سازمان مذکور برای تدوین یک طرح امنیتی به وجود آمده است.

27 مرداد 1398

بازیگر ساب زیرو در فیلم مورتال کامبت معین شد

بر اساس خبری که وب سایت هالیوود ریپورتر منتشر نموده است، اولین بازیگر از جدید ترین فیلم مورتال کامبت انتخاب شده است. جو تسلیم (Joe Taslim) که برای نقش آفرینی در فیلم های اکشنی همچون The Raid شهرت زیادی به دست آورده، قرار است نقش شخصیت ساب زیرو را در فیلم مورتال...

27 مرداد 1398

معرفی هتل 3 ستاره بی ویو ریزورت در جزایر فی فی

هتل بی ویو ریزورت فی فی | Bayview Resort Phi Phiاین هتل 3 ستاره در کنار دریا و در یکی از ساحل های آرام جزیره فی فی در تایلند واقع شده است. هتل بی ویو ریزورت فی فی 70 ویلا و اقامتگاه دارد و با اینکه دسترسی آن به روستا خوب است، اما آنقدر خارج از آن قرار گرفته که طعم یک تعطیلات...

26 مرداد 1398

آوار مسائل بردوش کارگران ساختمانی

صبا محمدخانی- قزوین - خبرنگار:صورتش را با چفیه پوشانده و بیش از 4 ساعت است که در گرمای کلافه کننده همراه ده ها کارگر ساختمانی به خیابان چشم دوخته است. با رسیدن اولین وانت که فریاد می زند کارگر، همراه دیگران به سرعت به سمت خودرو می دود تا شاید برنده این ماراتن...

26 مرداد 1398

تصاویر جای خالی آثار شاخص موزه رضا عباسی که به مشهد فرستاده شدند ، بیش از دو ماه از وعده بازگشت آثار گذشت

جای خالی بعضی از آثار شاخص موزه رضا عباسی که به موزه بزرگ خراسان منتقل شده بودند، هنوز در این موزه دیده می گردد در حالی که بیش از دو ماه از وعده رئیس موزه خراسان بزرگ برای بازگرداندن اشیاء به موزه های اصلی می گذرد.

25 مرداد 1398

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

24 مرداد 1398

کارخانه: تیم شهرداری ارومیه قطعاً در لیگ برتر حضور خواهد یافت

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در مورد حواشی مربوط به عدم حضور نام این تیم در بین تیم های حاضر در فصل 98 لیگ برتر در خبر منتشر شده در سایت فدراسیون والیبال گفت: مگر می گردد از کنار این طرفداران عاشق والیبال به آسانی گذشت.

23 مرداد 1398

جنگل های هیرکانی ایران ثبت جهانی شدندعزم جدی برای ثبت جهانی هیرکانی

جنگل های هیرکانی با 1.9 میلیون هکتار وسعت، از آستارا در شمال استان گیلان تا گلی داغ در شرق استان گلستان، در گستره ای به طول تقریبی 800 کیلومتر و عرض 20 تا 70 کیلومتر پراکنش دارد. در زمان حاضر جنگل های هیرکانی، زیست بوم 296 گونه پرنده و 98 گونه پستاندار است. همچنین...

23 مرداد 1398

ترامپ مقصر گاف هایش را پیدا کرد!

رئیس جمهوری آمریکا آب و هوای بد و بارانی و خرابی دستگاه پخش سخنرانی را عامل اصلی بخشی از گاف هایی دانست که در طول سخنرانی روز استقلال به وجود آمد.

23 مرداد 1398

زمین لرزه ای با قدرت بی سابقه کالیفرنیا را لرزاند

زمین لرزه ای به قدرت 6.4 در مقیاس ریشتر صبح پنجشنبه به وقت محلی جنوب ایالت کالیفرنیا در آمریکا را لرزاند.

22 مرداد 1398

تمرینات فشرده کاظمی برای بازیکنان بادران

تمرینات تیم فوتبال بادران برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول وارد مرحله جدیدی شد.

21 مرداد 1398

آمازون ربات بسته بندی استخدام کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، ربات های یادشده می توانند بر عکس کارگران عادی 24 ساعت در روز و هفت روز در هفته کار نمایند و لذا هیچ محدودیتی در طول روز ندارند.

21 مرداد 1398

مذاکره روسای جمهور تاجیکستان و بلاروس در مینسک

روسای جمهور تاجیکستان و بلاروس با امضای معاهده مشارکت استراتژیک، همکاری میان دو کشور را به سطح جدیدی رساندند.

20 مرداد 1398

پیغام کمیل قاسمی پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی کشتی

کمیل قاسمی پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی کشتی پیامی را انتشار کرد.

20 مرداد 1398

ارائه جدیدترین تحقیقات در زمینه میکروبیوتا در کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر باقر لاریجانی در آستانه روز جهانی میکروبیوم گفت: عوامل بیشماری در ایجاد بیماری های مختلف نقش دارند که میکروب ها یک گروه از این عوامل هستند.

19 مرداد 1398

فروش املاک در رهن بانک بدون تسویه حساب

مدیر امور طرح و اعتبارات بانک مسکن از امکانپذیر شدن فروش املاک در رهن این بانک اطلاع داد و گفت: آن دسته از افرادی که به دلیل دریافت تسهیلات بانکی، سند واحد مسکونی شان در رهن بانک به عنوان وثیقه قرار گرفته، می توانند با شرایطی اقدام به تعویض وثیقه و خارج...

19 مرداد 1398

برای حفظ باغ های کن کوشش می کنیم

سال هاست رسیدگی به مشکل باغ های محله کن و به نتیجه رساندن طرح های تفصیلی برای احیا و حفظ آنها در کنار توجه به بافت فرسوده و رونق گردشگری در این محله تاریخی یکی از مهم ترین گزینه هایی است که روی میز مدیران شهرداری منطقه 5 گرفته است.

18 مرداد 1398
تعداد: (252)