اسلوبودان کواچ در راه ایران

به گزارش انجمن پرنده پارسی، خبرنگاران: با شکست پروجا در بازی چهارم فینال سری A1 و انتها کار اسلوبودان کواچ در ایتالیا، سرمربی تیم ملی ایران در اولین فرصت به تهران می آید.

اسلوبودان کواچ در راه ایران

به گزارش انجمن پرنده پارسی، تیم والیبال پروجا ایتالیا که هدایت آن را اسلوبودان کواچ سرمربی صرب تیم ملی والیبال ایران بر عهده دارد، شب گذشته (یک شنبه) در چهارمین مسابقه فینال سری A1 ایتالیا مقابل لوبه بانکا به میدان رفت که مقابل حریف پر ستاره خود با نتیجه 3 بر یک بازنده شد.

شاگردان کواچ بازی را خوب شروع کردند و حتی ست اول را 25 بر 22 از آن خود کردند ولی ست های دوم، سوم و چهارم را با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 21 و 35 بر 33 واگذار کردند تا در سرانجام سری A1 ایتالیا در سال 2013-2014 در جایگاه دوم قرار گیرند.

در این بازی که 4600 نفر را به سالن ژالا اوانجلیستی شهر پروجا کشاند، الکساندر آتاناسیویچ 24 امتیاز و نمانیا پتریچ 18 امتیاز برای تیم میزبان کسب کردند. در تیم لوبه بانکا هم ایوان زایتسف 18 امتیاز، جیری کوار 15 و بارتوژ کورک 14 امتیاز کسب کردند.

بدین ترتیب سرمربی صرب تیم ملی والیبال کشورمان در چند روز آینده به اردوی مردان والیبال ایران در کمپ تیم های ملی در مجموعه ورزشی آزادی ملحق خواهد شد و ملی پوشان مستقیماً زیر نظر بوبان تمرین خواهند کرد.

اسلوبودان کواچ در چند سال حضورش در لیگ ایتالیا پیروز به کسب عنوان بهترین مربی سری A1 شده است.

منبع: تسنیم

به "اسلوبودان کواچ در راه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلوبودان کواچ در راه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید