تصمیم برانکو برای ترک ورزشگاه و فشار سازمان لیگ به ماندن پرسپولیس

به گزارش انجمن پرنده پارسی، بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و داماش گیلانیان در فینال جام حذفی قرار بود ساعت 21 در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شود. مسئولان داماش در اعتراض به راه ندادن تماشاگران این تیم به ورزشگاه، از انجام مسابقه سر باز زدند. پادرمیانی مسئولان سازمان لیگ باعث شد بازیکنان داماش قبل از ساعت 22 وارد زمین شوند اما تا ساعت 22:15 بازهم خبری از برگزاری مسابقه نشد.

تصمیم برانکو برای ترک ورزشگاه و فشار سازمان لیگ به ماندن پرسپولیس

داماشی ها اصرار داشتند بدون حضور تماشاگرانشان بازی نمی کنند. حضور دوباره بازیکنان پرسپولیس و داوران در زمین باعث کلافه شدن برانکو و اعضای کادر فنی پرسپولیس شد. حتی کریم باقری به خاطر بلاتکلیفی عجیب در این مسابقه، به شدت به سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعتراض کرد.

پرسپولیسی ها پیش از این قصد داشتند ورزشگاه را ترک کنند اما سعید فتاحی در تلاش بود اعضای این تیم را قانع کند که برای برگزاری بازی در ورزشگاه بمانند. پیگیری های انجمن پرنده پارسی نشان می دهد وزیر ورزش در تماس با سازمان لیگ تاکید کرده است این مسابقه هر طور شده امشب برگزار شود. حیدر بهاروند هم این دستور را به فتاحی منتقل کرد اما تلاش فتاحی بی فایده بود و این مسابقه در نهایت ساعت 22:30 لغو شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصمیم برانکو برای ترک ورزشگاه و فشار سازمان لیگ به ماندن پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم برانکو برای ترک ورزشگاه و فشار سازمان لیگ به ماندن پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید