تنش در رختکن منچستریونایتد با خانه تکانی مورینیو در ترکیب تیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی، یک نشریه انگلیسی ادعا نموده تغییرات تاکتیکی مورینیو برای بازی اخیر تیمش در لیگ برتر به مذاق بازیکنانش خوش نیامده است.

تنش در رختکن منچستریونایتد با خانه تکانی مورینیو در ترکیب تیم

به گزارش انجمن پرنده پارسی و به نقل از نشریه سان، منابع داخلی باشگاه منچستریونایتد می گویند که تغییرات تاکتیکی که ژوزه مورینیو در بازی اخیر تیمش در لیگ برتر مقابل تاتنهام اعمال کرد تعدادی از بازیکنان او را ناراحت نموده و باعث بروز تنش در رختکن شیاطین سرخ گردیده است.

مورینیو برای این بازی خانگی که با وجود تغییرات تاکتیکی اش با شکست سنگین 3 بر صفر یونایتد سرانجام یافت، در ترکیب اصلی 6 تغییر نسبت به بازی قبلی شیاطین مقابل برایتون اعمال کرد که به نظر می رسید باعث سردرگمی بازیکنانش گردیده است. او از سه مدافع میانی استفاده کرد که در کمال تعجب آندر هررا، هافبک تیم هم یکی از آنها بود.

طبق گفته منابع نزدیک به باشگاه، بازیکنان از تصمیماتی که مورینیو برای بازی اخیر گرفت راضی نیستند و همین باعث ایجاد تنش در رختکن تیم گردیده است. چیزی که اوضاع را بدتر جلوه می دهد اعتراف مورینیو بعد از بازی بود که گفت خودش هم نمی داند بهترین بازیکنانی که می تواند برای خط دفاعش انتخاب کند، کدام ها هستند.

یکی از بازیکنانی که ناراضی به نظر می رسد پل پوگبا، هافبک تیم است که پس از بازی گفت: حتی خودمان هم نمی فهمیم چه اتفاقی اتفاق افتاده است. عجیب و غریب است.

طبق گفته منابع داخلی باشگاه، رختکن منچستریونایتد برخلاف همیشه که جو مفرح و پرنشاط داشت، بعد از اتفاقات هفته های اخیر، کاملاً آرام و ساکن است و بازیکنان از ارائه نظرات خود درباره مشکلات شان به سرمربی خودداری می نمایند.

به هر حال چیزی که به نظر می رسد این است که صندلی مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد فعلاً امن است و او از حمایت اِد وودوارد مدیر اجرایی باشگاه و مالکان باشگاه برخوردار است اما معین نیست که این حمایت ها تا چه زمانی ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تنش در رختکن منچستریونایتد با خانه تکانی مورینیو در ترکیب تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنش در رختکن منچستریونایتد با خانه تکانی مورینیو در ترکیب تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید