جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند، کرونا همچنان جدی است

به گزارش انجمن پرنده پارسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، در ارتباط با اجرای هوشمند طرح فاصله گذاری اجتماعی، توضیحاتی ارائه داد.

جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند، کرونا همچنان جدی است

به گزارش گروه اجتماعی انجمن پرنده پارسی، علیرضا رئیسی، در برنامه تیتر امشب شبکه خبر، با بیان اینکه در مرحله فاصله گذاری هوشمند، سه جز دیده شده است، گفت: یک جز به فضای کسب و کار و ابزار و وسایل اصناف برمی گردد که باید از نظر بهداشتی تایید گردد و پاکیزه باشد و جز دیگر مربوط به بهداشت و ایمنی فروشندگان و کارکنان و ارائه نمایندگان خدمت است که آنها هم باید همه موارد بهداشتی را رعایت نمایند و بخش دیگر مربوط به مشتریان و خدمت گیرندگان است.

وی اضافه کرد: برنامه وزارت بهداشت همچنان این است که در خانه بمانیم و همه موارد بهداشتی را رعایت کنیم، چون کرونا همچنان جدی است.

رئیسی گفت: افرادی که بیماری زمینه ای مثل، دیابت، بیماری قلبی و…، دارند نباید سر کار بروند و باید در خانه بمانند و اگر شاغل هستند حقوق و مزایای شأن را دریافت نمایند.

وی اضافه کرد: بقیه افراد هم باید در سایت وزارت بهداشت ثبت نام نمایند و غربالگری شوند تا وضع جسمی آنها تعیین گردد و شیفتی سر کار بروند و موارد بهداشتی و فاصله ها در محل کار را هم باید رعایت نمایند.

معاون وزیر بهداشت گفت: مدارس و دانشگاه ها تا 30 فروردین تعطیل است و 25 فروردین باز جلسه برگزار می کنیم و درباره ادامه تعطیلی یا لغو آن تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید از هر گونه تجمع و آمد و شد غیر ضروری خودداری کرد، اضافه کرد: زیارتگاه ها و برگزاری نماز جماعات هم فعلاً تا 30 فروردین تعطیل است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند، کرونا همچنان جدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند، کرونا همچنان جدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید